Slovenija
3344 ogledov

Takšne naj bi bile nove višine transferjev in olajšav za družine

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sarko Sarko 07:07 11.september 2019.

    tako obilni dodatki, za pokojnine pa drobiž ....

  • kapibara1 21:13 10.september 2019.

    To je vse namenjeno tujerodnim plemenom !! - KOMENTAR OČITNO POZNAVALCA SEGESE-ja :Točno to, sem, jaz že napisal v parih postih,že leto ali dve nazaj, pa so me režimci obtožili, da sovražim Rusijo, kar absolutno ni res, nenazadnje je moja ...prikaži veča žena Rusinja. Drug problem Rusov v Sloveniji je, da se naseljujejo v Sloveniji in takoj, ko pridobijo status začasnega prebivališča, zaprosijo za socialno pomoč in otroške dodatke, ker si mož preko svojega podjetja plačuje minimalno plačo, kar je premalo z

  • kapibara1 21:14 10.september 2019.

    Drug problem Rusov v Sloveniji je, da se naseljujejo v Sloveniji in takoj, ko pridobijo status začasnega prebivališča, zaprosijo za socialno pomoč in otroške dodatke, ker si mož preko svojega podjetja plačuje minimalno plačo, kar je premalo za normalno življenje. ...prikaži več Tu ostanejo, da brezpačno izšolajo svoje otroke, ker šola je v Rusiji plačljiva, podobno kot v ZDA. - S tem dobijo evropsko spričevalo in se vrnejo v Rusijo. V bistvu samo izkoristijo naš socialni sistem. -Anja Kopač Mrak iz stranke SD,

  • kapibara1 21:14 10.september 2019.

    Anja Kopač Mrak iz stranke SD, je dobila putinovo priznanje, ker so na ministrstvu za delo in socialne zadeve spremenili zakonodajo, da je to izigravanje sploh možno. - Pred tem so organi preverjali, če je tujec res v Sloveniji ali ...prikaži več je status bivališča samo fiktiven, ker se dogajajo prakse, da je tujec v Sloveniji prijavljen, dobiva vse socialne dodatke, živi pa v matični državi.....

  • kapibara1 21:15 10.september 2019.

    P. S. - Za vse te probleme z tujci vedo na uptavnih enotah, že 3 leta prosijo, da se spremeni zakonodaja na tem področju, toda zgodi se absoutno nič. - V cetarjevi vladi, je notranja minisyrica poskušala spremeniti zakonodajo, pa ...prikaži več so jo poslanci znotraj koalicije preglasovali. - Najbolj glasni so bili v SD in DeSUS...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.