Slovenija
25758 ogledov

Takšne so razmere po regijah in v vaši občini

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • lulibuc 17:17 24.november 2020.

    V naši občini razen gestapovskega terorja ni nobenih sprememb zadnjih 30 let.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 17:43 24.november 2020.

      Gde si majmune ludi...!!!! Kaj ti je promet z rjavim padel?

    • alibaba40 18:52 24.november 2020.

      lulibulček, v majhnih občinah na vasi ne rabite covida, ker ste zaradi incesta tako večina v sorodu. tudi za tebe sumim, da si produkt bratranec/sestrična in misliš da smo še vedno l.1945. preden greš spančkat dobro preveri okoli hleva, da ...prikaži več niso kje v zasedi nemci. ko boš videl dve kravi to niso ss-ovci, ampak je kriva šmarnica.

    • lulibuc 18:59 24.november 2020.

      obrezanček, mi na vasi vsaj dihamo čisti zrak in se pogovarjamo v slovenskem jeziku, gnoj žabarski

    • alibaba40 19:07 24.november 2020.

      oprosti jugović, bila je samo šala. sicer pa je glede na tvoje komentarje jasno , da si skromno izobraženi in osamljeni priseljenec. in spet smo slovenci krivi, ker te nismo sprejeli, kot si pričakoval in ker ne razumemo tvojih žaljivih ...prikaži več gostilniških komentarjev. žabarija pa je tvoja, tam ste edino v večini in glasni.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 19:47 24.november 2020.

      Pa u Domžalama,u Trbovljama i u Fužinama jih ima puno... .Jaz sem se najbolj smejal,ko je Tilen Artač po oddaji napovedal,"migrant Emir spoznava novo okolje in ljudi v Ljubljanskih Fužinah".... .Pol pa pokaže Pitbulla,kako se rolka po pločniku gor in dol.

    • lulibuc 10:28 25.november 2020.

      Pinkec, midva sva pa že bolj na ti, tako da,... malo v razmislak

    • alibaba40 10:40 25.november 2020.

      lulibulček, dvakrat žgani in to brez sončka, verjetno še do wc-ja ne prideš sam, smradiš na portalu in v kolikor se kdo ne strinja s tvojim nabijanjem ga že predalčkaš po strankah. preberi si svoje žaljive komentarje , nato pa ...prikaži več lepo malo pomalicaj špinače usranček.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:43 25.november 2020.

      Pa ja,če si slovenc,bi te tudi jaz umestil v to pokrajino... .To ne pomeni,da so vsi "dolenčki" blentavi pjančki,ampak mislim,da so vse druge pokrajine boljše,bolj razvite, pametnejši ljudje... .Tisto,kar sem jaz imel opravka v službah z "dolenčki",so bili obupni.Evo,toliko en ...prikaži več mau,da sem ti bolj približal,kaj si ti.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 17:42 24.november 2020.

    Pravilno,da so občine zaprte... .Za vse,ki mešajo "beton"...,"DJ KRMAK-Danju radim ja na crno...".

    • lulibuc 19:00 24.november 2020.

      Stegni se, ozdravljeni alkoholik

    • Avatar ovca
      ovca 23:16 24.november 2020.

      Lulibuc,ne pinko ne alibabs nista zabarja,oba sta dolencka,za sosede imata pa rome. Torej je logicno,da go*bec otresata skrita za pc-jem na trstenjakovi (dobita hrano-napolitanke in pijaco-pingo sok,da ne izdihneta) kajti,ce bi sosedom kaksno pribila,bi ze brez glave okoli hodila (brez ...prikaži več mozganov ze tako ali tako-zdravniski fenomen kot ostali sveckarski sektasi) 💩💩💩

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:36 25.november 2020.

      Za vse,ki so bili vztrajni ob petkih in pripeljali do neredov v središču prestolnice...,"AGROPOP-Jasmina".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.