Slovenija
11763 ogledov

Takšni bi bili rezultati, če bi bile jutri volitve

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 09:56 06.februar 2020.

    Prag za vstop v parlament je 4% in več!

  • matermila 08:16 06.februar 2020.

    Kako bo magnat iz F-21,lastnik Dela in Kolektorja pomagal Alenki ostati in obstati?V igri so milijonski posli v gradbeništvu in verjeti,da bojo Alenko pustili na cesti.Kuhinja že deluje.Take ankete,ki se opravljajo samo na ožjem področju centralne Slovenije in jih nekdo ...prikaži več izvaja za časnik Delo,pa tako ali tako niso verodostojne.Če bi bile volitve jutri dobi SDS vsaj 25 do 30%.

    • fiston 16:32 06.februar 2020.

      Verjetno si pristaš SDS, ker ti imajo najmanj izobražene volilce. Saj anketa ni toliko zgrešila, tukaj imajo vsi manj procentov, kot bi imeli drugače, ker se upoštevajo vsi, tudi tisti neodločeni in tisti ki ne bodo volili. Če jih je ...prikaži več 15% neodločenih in jih 10% ne bodo volili nikogar, je to skupaj 25%. Se pravi da lahko daš k onim 18% še 4-5%, to pa ni tako daleč od tvojih 25. No pa udeležba verjetno ne bo tam 75-88%, tako da potem se ta procent še zviša in se v bistvu ujema s tvojimi 25-30%.

  • Silva Drevensek 08:29 06.februar 2020.

    en sam lari fari

  • Avatar drecos
    drecos 11:13 06.februar 2020.

    nasedate na te laznive ankete

  • McClain 13:26 06.februar 2020.

    Serpentinšek drugi najbolj priljubljen v državi. Al je z ljudmi nekaj zelo narobe, al pa s temi anketami. Druge ni! No, po moje je oboje.

  • Skipi 10:34 06.februar 2020.

    Zakaj toliko ljudi še vedno voli LMŠ, imeli so možnost pa je niso izkoristili. Aja saj res ker imajo slovenceljni pamet ko zlate ribice. Za 5 minut nazaj.

    • žurnalWTF 12:07 06.februar 2020.

      Kake možnosti so imeli? A ti misliš da je vodenje vlade kot če greš na neko vaško igrišče igrat nogomet in imaš možnost dat gol drugače več ne bo noben hotel igrat s tabo? Predstavljaj si, da greš igrat in ...prikaži več vas igra 8 proti 11 nasprotnikom, od teh 8 imaš 3 ki so prišli samo tekat po travi in ne igrat, poleg vseh omenjenih pa so na igrišču še trije ki načeloma igrajo s tabo, včasih se jim pa zazdi da bi brcali tudi v svoj gol... Imaš šanse za 3:0 ali več?

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 13:43 06.februar 2020.

      Prvo.Zakaj je Šarec šel v koalicijo s tolikimi strankami,saj je mogel vedeti,da bo glede na osebnostne lastnosti teh ljudi deležen izsiljevanja.Drugo.Če bo pa Črnčec soustvarjal kadrovanje v državi, se bojim,da se Sloveniji ne piše nič dobrega.Pa nimam nič proti čefurjem.

    • fiston 16:34 06.februar 2020.

      Saj ne voli LMŠ, voli velika poglavarja. Enako kot pri SDS. In enako kot so pri SMC volili Cerarja. No tudi meni ni jasno, ker sam je brezveznik, ki samo igra premierja. Ekipa ga je zapustila..., tako da ne vem ...prikaži več kaj je sploh še ostalo.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 16:56 06.februar 2020.

      Jaz sem nazadnje volil 2006.Županske volitve Jankovič - Arhar... .Tako,da itak ne grem na volitve,ker ne bi volil nobenega od razpoložljivih kandidatov.Še posebej zato, ker je vlada 2008 - 2011 na čelu s SD, naredila toliko škode Sloveniji,od takrat pa ...prikaži več gre samo še navzdol... .Če bi moral voliti, nekoga od danih možnosti,ne bi volil JJ,volil bi SDS.

    • fiston 16:22 07.februar 2020.

      Jaz sem pa zadnjič volil na prvih volitvah, ko sem volil Demos, koga točno se pa ne spomnim. Sem rekel, da še druge vidimo. In sem videl. No tako v bistvu nimam več koga volit, razen če bi še s ...prikaži več kakimi nepoznanimi probal. Bi recimo zelene, samo onih je toliko, pa med sabo se gredo kdo je pravi zeleni... Mogoče bi probal s kako Piratsko stranko, saj nekaj idej so imeli in jih še imajo, samo mi pa ne delujejo kot da bi lahko kaj naredili.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 16:37 07.februar 2020.

      Od naštetih ni nič.Nič od nič.Pri zelenih je Jure Leben,ki je odletel kjerkoli je bil.Tudi on,se mi zdi,samo da je pri koritu.Ker brez javnih financ bi slabo shajal(z njegovim znanjem).Nakladač,prej je bil pri 2TDK.To se vidi,da je vse po vezah,da ...prikaži več se cuza javni denar za hude plače,odpravnine.Dragonja, pa on,pa Kač.Sami "veleumi".Pirate ne poznam dobro,kakor sem jih videl,se mi zdijo čudaki.

    • fiston 20:45 09.februar 2020.

      Ja saj pravim, da teh zelenih je cel kup, ki se med sabo tepejo za denar. Ne vem za tega, kje je bil prej, zdaj je ustanovil neko novo zeleno stranko. Še ena več, bo še bolj vroč boj.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 21:49 09.februar 2020.

      Ja,bo saj šov po TV-ju.Drugače pa mislim, da je že vnaprej določeno.Strici iz ozadja še upajo na spremembe na bolje.Nič ne bo, upanje umira zadnje,vendar jaz pravim,tudi to bo.Preveč in predolgo so bili brihtni,zdaj pa mislijo,ne vem,na čudež,čarobno paličico da ...prikaži več se bo čez noč spremenilo na bolje... .

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 08:24 06.februar 2020.

    SDS 20% - 25%.Tudi za ostale stranke so ti rezultati buče.

  • Avatar praufo
    praufo 14:05 06.februar 2020.

    danes je lepa dan, veter je prenehal tako močno pihat, tako da predlagam ga gremo v naravo ... če pa komu niprav naj se pa ukvarja s tem političnim peskovnikom, še bolje pa če si ogleda kakšno špansko nadaljevanko ... ...prikaži več za težave z zdravjem je pa pristojen zdravnik

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.