Slovenija
27585 ogledov

Vsaj tako bo pri nas, če ne slabše

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 07:12 04.januar 2022.

    Govorili so mi, ko je prišel kovid,da se bom slejkoprej okužil,nato je prišla "smrtonosna" delta za katero so trdili, da se bomo vsi okužili,pa spet nič,sedaj grozijo s prehladom imenovanim Omikron,pa spet nič (vsaj zaenkrat)!!! Ma lažete kot pes teče!!!

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 09:14 04.januar 2022.

    Idioti....Kriza bo zaradi karanten in ne virusa, ki ni nevaren .....Grozen strah je očitno, da bi Omikron prekužil narod in končal to Kovid norijo...Banda skorumpirana...

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 12:09 04.januar 2022.

    In krivi smo ljudje? Samo vprašam če smo zopet mi krivci, kajti virus očitno ni...V 3h tednih 900 000 okuženih in 90 000 umrlih? A se vi hecate, al nas samo strašite s temi številkami...

  • molka 11:23 04.januar 2022.

    papige vedezevalske laznive

  • igorgeus 11:17 04.januar 2022.

    Zdaj so koncno povedali kaj jim muci pri tej epidemiji. Prevec ljudi je na bolniski, premalo jih dela.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 16:18 04.januar 2022.

    Zapri nas bi pred prazniki in danes ne bi razpravljali o takih številkah. Kot da se ni pričakovalo. Folk se je družil in potoval.

  • Slavko Krizman 11:01 04.januar 2022.

    "Če njihove projekcije preslikamo na Slovenijo, bomo imeli v treh tednih 900 tisoč okuženih."...skrajni čas bi bil,da začnejo novinarji odgovarjati za svoja sranja,ki jih pišejo...recimo z zaporom od 3 let naprej...za vsako zadevo,ki se ne uresniči

  • QSprm 13:01 04.januar 2022.

    Cemu ne objavite prispevka iz VB kjer belezijo cepljene 4 od 5ih umrlih. Rezimske propagandne agencije se smesite ko natolcujete in objavljate oslarije, kot da internet ne obstaja.

  • PaPajapopi 15:10 04.januar 2022.

    BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA, BLA

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 12:09 04.januar 2022.

    CEPITE SE s tem zvarkom itak ne pomaga, pomaga samo določenim v žepih...

  • Timothy_Rodriquez 10:05 04.januar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Zlate 08:50 04.januar 2022.

    Sem absolutno proti temu, da se ljudi prisili v cepljenje, vendar pa se mi zdi prav, da anticepilci dodatno plačajo stroške morebitne intenzivne nege. Odklanjajo cenejšo preventivo, zato naj pač plačajo dražjo kurativo. V tem ni nič nesramnega, saj jih ...prikaži več večina zatrjuje, da gre le za malo drugačen prehlad, torej (po njihovi logiki) intenzivne nege tako ali tako ne bodo potrebovali - koza cela, volk sit...

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 09:17 04.januar 2022.

      Si boš sam plačal zdravljenje, ko te bo ruknil strdek ?!...Zadradi cepiv ali McDonald'sa in podobnih zadev ?!

    • Avatar pantani
      pantani 10:15 04.januar 2022.

      Kolega,sosed polno cepljen na respiratorju, ma gonte se s temi cepivi u tri krasne banda pokvarjena!!!

    • Avatar _lolekbolek
      _lolekbolek 10:56 04.januar 2022.

      Se strinjam Zlate, vsi naj plačujejo za svoje napake, alkoholiki, kadilci, ljudje s prekomerno težo, športniki tudi, ker se sami odločijo, da športajo in se poškodujejo. Ponesrečenci v avtomobilskih nesrečah, sam se odločiš da voziš, absolutno podpiram.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 11:00 04.januar 2022.

      No, saj smo že tam,.....plačuješ obvezno in dodatno zavarovanje, če pa kaj rabiš, moraš iti privat, ker si drugače naročen posthumno...;)

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 11:05 04.januar 2022.

      Zlete,ironija je to da zdaj cepljenim ki zbolijo ne znajo dr. pomagat ,malo spremljaj pa boš videl kdo je nastradal ,so zboleli po cepljenju in ni konca ne kraja težavam ,po dveh dozah soseda skozi v bolnici ,ni konca ne ...prikaži več kraja,zdaj so ji svetovali tretjo cepljenje in ,ker verjame se tudi bo???

    • igorgeus 11:19 04.januar 2022.

      ce bi cepljenje kaj pomagalo, bi bilo mogoce smiselno govoriti o obveznem, ampak ker ne, je to popolna bedarija

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.