Slovenija
13758 ogledov

Takšni so zadnji podatki o okužbah

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Decko 10:15 23.januar 2021.

    Itak so podatki prirejeni. Ce ti hiter test pokaže +, te pošljejo še v dolgo vrsto na navaden test in zabeležijo dvojno itd

    • oneh 10:33 23.januar 2021.

      Pišeš bedarije! Ko kdo takšno bedarijo prebere pomisli, da jo lahko napiše le bedak. Večkrat je bilo povedano, da je za potrditev dovolj le hitri test. Če pa želi kdo po pozitivnem hitrem opraviti še PCR test pa se testiranje šteje le enkrat.

    • Decko 10:51 23.januar 2021.

      Vidis kot gledas, torej sklepas po sebi. Glej raj novo 24, bolj primerno tvojemu IQ in mentaliteti

  • radsemastimzmesom 15:34 23.januar 2021.

    Znanka je prebolela virus v zacetku novembra. Ker smo se druzili, smo ga tudi v nasem gospodinjstvu preboleli ze novembra. Vsi brez problema, stari smo med 30-40. Ta ista znanka je v tem tednu bila ponovno na PCR testu, saj ...prikaži več je zacela kasljati in je imela nekaj problemov z dihranjem. PCR Test v torek je pokazal pozitiven rezultat. Naslednji dan je sla na podrobne preiskave in vsi testi so pokazali negativen rezultat. V cetrtek so jo klicali epidemiologi, naj pove za vse stike. Ko jim je povedala

    • radsemastimzmesom 15:37 23.januar 2021.

      ... svojo zgodbo, niso mogli verjeti, kaj se je zgodilo. Tudi sam sem po prevolenem virusu (pozitiven test PCR novembra) sel h pulmologu na pregled (spirometrijo) in sem dosegel 20% boljso kapaciteto kot pred 3-emi leti. Pulmologinja mi je rekla, ...prikaži več da je virus celo izboljsal moj rezultat, ceprav sem "kriv" sam, ker sem povecal intentizeto sportne vadbe. Toliko o natancnosti PCR testov in na cemer slonijo vsa omejevanja...

  • tadejca1 14:53 23.januar 2021.

    Zdaj se bo tako ali tako kmalu prečistila celotna država. Potem pa bo že mir za nekaj časa.

  • peter7 14:31 23.januar 2021.

    Podatkom bo treba dodajati število tistih, ki pomoč iščejo pozneje zaradi zapletov po preboleli okužbi s covid 19

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.