Slovenija
50252 ogledov

Takšno nagrado bodo dobili zaposleni v Lidlu

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ender3 17:10 17.november 2022.

    Trenutno jim še gre, kmalu bo drugače, ko bomo tudi po diskontih manj zapravljali . Tudi nadležnemu oglaševanju se bodo morali odreči. Recasija bo naredila svoje in žrtev bodo tudi trgovine tujih lastnikov..

  • bojovi 15:48 17.november 2022.

    Mi bomo dobili božičnico sigurno 250€ bruto. Prej je bilo 200€ bruto to je okoli 155€ neto, 250€ bruto kot smo lansko leto dobili pa je bilo 156€ neto, tehle 50€ so požrli davki kot nič.

    • kapibara1 16:55 17.november 2022.

      Kje to ti kar nekaj dobiš ?

    • h4ck3r 09:07 18.november 2022.

      No torej je bolje dobiti teh 300€ v bonih, pri katerih država ne pobere nič in delavec dobi točno toliko kot mu je namenil delodajalec.

  • radovednica 08:08 18.november 2022.

    Zakaj nagrada, se ne ve? Sicer pa ali je to nagrada? To je socialna pomoč. Socialna pomoč, da bodo morali to porabiti za nakupe v.....Lidlu!

    • h4ck3r 09:05 18.november 2022.

      radovednica...očitno spet še en nezadovoljen slovenec, pa karkoli mu ponudiš...ja to JE nagrada, ker je podjetje ni bilo primorano dati in so jo dali prostovoljno. Pa če je to v obliki gotovine ali bonov. Saj zaposleni sami najbolje vedo, kaj ...prikaži več se splača kupiti pri njih in kaj ne. Torej bodo bone zapravili za tiste stvari. Ali pa ti mogoče ne hodiš v trgovine po hrano? Res me dvignejo ljudje, ki se samo pritožujejo.

  • ana77 07:18 18.november 2022.

    Upokojencem dat 200e božičnice. To je najmanj ,kaj lahko stori golob.

    • radovednica 08:10 18.november 2022.

      Vsi "golobi", sinice in ostala perutnina bo poskrbela za svoje razkošnejše perje. Pozabite, da bo kdo komu kaj dal, razen samemu sebi.

  • rd2dmk2 15:23 17.november 2022.

    a sem prav prebral ? lidl bo dal svojim zaposlenim 300 € da bodo lahko zapravili v Lidlu. ja res rabim za 300 € klumpa iz lidla. se spomnim škarje za obrezovanje sadja so zdržale 2 vejice, potem so šle ...prikaži več na pol.a naj še naštevam. paket zzrezki ima več sreža kot mesa. pa še potepuški muc, ki od časa do časa pride na obisk ne poje , kaj poje, niti ne povoha briketov z mnogimi vitamini in super dodatki. bobni ja dete je res uživalo 3sek, dedek mraz pa je bil rdeč, sam ne od coca-cole ampak od sramu.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 15:59 17.november 2022.

      ni vse zanič,mlečni izdelki so čist ok pa precej cenejši kot špar ali mercator,pa še se najde,mašince pa orodje pa v bilo kateri živilski trgovini so slabe kvalitete.Redkokdaj naletiš na kaj dobrega,zato takšne stvari kupiš v železnini oz. tehnični trgovini

    • kapibara1 16:56 17.november 2022.

      Z veseljem odkupim toto kartico, za izklicno ceno !!

    • rd2dmk2 19:56 17.november 2022.

      ok, dobijo 300 € da lahko zapravijo v svoji štacuni. in potem se direktorji lahko pohvalijo z velikim prometom in direktorji dobijo nagrado. ja a mislite da ti direktorji dobijo nagrado v Lidlovih bonih ? a potem pa svizec umre ...prikaži več od smeha.. tole je že vidino iz merkatorja, ko je zoki prišel za direktorja je ukinil nadomestilo za malico in dal bone od mercatorja in potem je promet narasel do zvezd in si je uprava razdelila miljonske nagrade. ja no eni se učijo iz zgodovine..

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 20:44 17.november 2022.

      jaz sem delal v mercatorju preko 30 let in nam je Jankovič dajal plačo,malico in prevoz vse nakazano na račun???? so pa bone dobivale razne firme ki niso imele za plačo.Potem so bile izplačani dodatki,božičnica,plus tega poleti Mercatoriada,konec leta pa ...prikaži veča fešta na gospodarskem razstavišču .Po Jankoviču so prišli pa voluharji in konec veselja.Pred Jankovičem so pa bili boni in ko nas je on prevzel po celi sloveniji ,je bilo vse veliko bolje.Pa če ga 100x ne marate je bil on najboljši od vseh.

    • rd2dmk2 07:34 18.november 2022.

      krucefix zakaj so na koncu tvojega stavka 4 vprašaji ? no ja, pa še še nekaj vprašam, si imel delnice mercatorja ? si dobil dividende ? si bil na skupščinah ? no ptem pa povej kaj in kako je bilo ...prikaži več ? če se še spomniš izpred trideset let

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 07:57 18.november 2022.

      delnice sem prodal ,ne vem kaj tebe sploh moti,ti si kot pes ko laja ,važno da laja

    • h4ck3r 09:17 18.november 2022.

      rd2...še eden večni negativc...naj te pa vprašam nekaj, verjetno za tvojo betico, bolj zahetvnega, upam da ti uspe razmisliti...kaj bi imel raje, 300€ v bonih točno toliko kot ti jih je namenil delodajalec in jih boš tako ali tako lahko ...prikaži več zapravil za osnovne potrebščine ali pa okoli 200€ v gotovini? Daj razmišljal malo, da pa nekomu pomeni 100€ veliko in mu je vseeno ali gre po jogurt v lidl ali pa katero drugo trgovino.

    • rd2dmk2 14:52 18.november 2022.

      krucefix jest lajam zate pa se pa še to ne more rečt razen da ne znaš nobenega arguenta najt za svoje javljanje. h4 rajš imam 200 eurov, pa ne mislim razlagat bučkom kot si ti zakaj...ker mogoče imam tistega jugurta ...prikaži več že za do smrti in še mal čez. eurov pa nimam, ne za štrom plačat, ne za bencin kupit ne za drva nabavit. boš sedaj potešen.

    • h4ck3r 00:43 19.november 2022.

      Rd2...potem bi rekel, da ne znaš z denarjem...zakaj bi si kupil toliko jogurta, pa potem ne imel za elektriko in bencin?...sarkazem preden se še kdo spusti v to 😜...sicer pa meni menim da ne manjka nič, pa bi vseeno raje ...prikaži več imel tistih 100€ več bonov...živila bom vedno rabil. 🙄

    • nostradamus 07:10 19.november 2022.

      krucefix 20:44 17.november 2022. lazes pred jankovicem je bilo vse tako kot mora biti place tromesecni dobicki vse posteno na racun z njegovim prihodom se je zacelo z boni regres pol na racun pol v bonih bozicnica je bila razlika ...prikaži veča premalo izplacane malice spet boni da ne govorim kako je ukinil sindikat trgovine in postavil svojega cez noc so zadevo speljali v gostiscu zajcja dobrava pa se marsikaj bi se lahko dodalo a ni potrebe

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 07:59 19.november 2022.

      Pred Jankovičem so bili mercatorji po krajih,Ribnica Kočevje Ljubljana itd ,potem so združili vse v eno in nastala d.d. .Ja prej je bilo dobro ker smo zaposleni bili čisto domači ,po tem se je pa vse razblinilo ,ampak plača regres ,vse je bilo.

    • nostradamus 08:20 19.november 2022.

      ja pred jankovicem je bilo vse ok po njegovem prihodu in nastavitvi iz strani politike se je zacel njegov pohod ce si 30 let delal v mercatorju potem ves da je vse kar trdim cista resnica in ne nabijaj da ...prikaži več so pred njim bili boni itd to je prislo z njim ce si toliko seznanjen z mercatorjem

    • rd2dmk2 08:54 19.november 2022.

      h4 pa tebi res nič ne kapne! zakaj bi kupoval jogurt, če ga pa dobim namest plače. a ti bo mogoče prišlo enkrat mal ? če ti daje bone za nagrado a misliš da je to edinokrat. ? saj pravim ...prikaži več svizem je že zdavnaj umrl od smeha.. poglej reklamne prospekte, kjer vabijo zaposlene.. ugodnosti pri nakupu živil. torej jogurta lahko kupim kamione. mogoče h4 ga kupiš malo ? pa ne menjam za kakšne bone od tuša, spara ali pa DM. keš samo.

    • rd2dmk2 08:58 19.november 2022.

      krucefix še tole pred Jankovičem je bil mecator mala štancunca. samo na gorensjkem so bile Špecerija, Delikatesa itd iitd podjetij, katere je vse mercator pokupil. kako neki le , ko pa je delvcem dajal vse v bonih ? nekako tako ...prikaži več kot je laško pokupilo union , pa imamo sedaj haineken. amapk eni pozabite in pobrkate. pametni pa pišemo in si zapišemo in lahko obnavljamo čtibo in se spomnimo pozabljenega.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 09:01 19.november 2022.

      Boni so bili že pred Jankovičem???? ,del plače smo dobivali celo v bonih,ne me zdaj prepričevat,še med sabo trgovci smo si nekako probali premenjat v denar,celo naša uprava je vzela 10% za zamenjavo???.Ko je Jankovič prevzel smo vsi mislili kako ...prikaži večo bomo nastradali,pa je bilo ravno nasprotno.Jankovič je pa dajal drugim firmam ,ki so si izposojale kakorkoli pač biznis.Lahko mirne duše rečem ,najboljše je bilo pod Jankovičevim vodstvom,ali da boš razumel,vsaj opazil nas je.

    • rd2dmk2 09:09 19.november 2022.

      ja krucefix nekaj imaš prav. samo tole te vprašam ? kolikšen delež Mercatorja je imel Jankovič predno so ga izgnali iz Mecatorja in koliko je imel delnic mercatorja, ko je prišel za direktorja ? kje si ti delal ne vem, ...prikaži več, vem pa da so ljudje ki so delali v drugih trgovskih fimah bili bogataši predno jih je prevzel mercator. potem so pa..padli v brezno. mal pejt na vas pa ljudi povpraš..mogoče boš ugotovil kako je res bilo, ne pa kako sanjaš zdejle.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 09:18 19.november 2022.

      Škoda karkoli napisat,se takoj najdete strokovnjaki ki,nikdar delali niste tam ,pa več veste,vsaka čenča ki jo vi slišite ,potem izražate za neko strokovno razlago.Probajte ne izlivat žolč.Ampak jaz govorim vse kaj je bilo v mojem kraju in ne drugje,kaj je ...prikaži več bilo na gorenjskem itd pa ne vem ,zato ne pametujem kaj in kako je tam bilo .Dajte komentatorji enkrat pomislit da je življenje še kak meter dlje kot vi živite.

    • rd2dmk2 20:02 19.november 2022.

      krucefix v moji delovni knjižici pise delal v mercatorju, poleg tega imel delnice mercatorja torej sem bil na skupščini. in res žalostno da ne veš kako je par kilometrov stran od tvoje vasi. pa saj slovenija ni avstralija, je malo ...prikaži večo večja vas. kar mi da mislit nekaj, da nimaš pojma.

    • ec568744f0d537874fe9d825c81b6f688d633008 20:35 19.november 2022.

      Važno da imaš ti prav,se strinjam

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.