Slovenija
39450 ogledov

Tanja Fajon odhaja, namesto nje pa prihaja ...

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lopov
    lopov 08:35 26.april 2022.

    Bila je popolnoma neuporabna kot eno da bi uvažala migrate kot drugo da je bila proti svoji državi da dobi z eu denar ... to lahko naredi totalni neumnež da sam proti sebi

    • jakec1575 08:45 26.april 2022.

      Jansa ti je uvozil 70 tisoc albancev. Volilna baza sds mimogrede. Franc Breznik se je sel k Rastoderju menit za glasove v zameno, da dajo alabanski mafiji mir. Poglej slike albanske skupnosti. Tako da ohladi decko

    • jakec1575 08:46 26.april 2022.

      Tako, da pravih klenih sdsovcev je precej malo. Morda ene 10%

    • munja 09:01 26.april 2022.

      Ni bila samo neuporabna, ampak tudi škodljiva.

    • Avatar lopov
      lopov 09:48 26.april 2022.

      KOSOVARJE je fajonka vzela pod svojo okrilje in jim obljublala vize mimo vrste

    • ico8 12:56 26.april 2022.

      jakec, poglej-poglej, vsi so te poslali v Sibirijo! Pozdravi Putko, ko ga vidis...

    • Ender3 15:51 26.april 2022.

      Ivekovo škodo se lahko primerja samo s tisto, ki jo povzroča smrekov lubadar. Katastrofa velikih razsežnosti.

  • ico8 12:52 26.april 2022.

    Brez debate je najbolj primeren Nemec- partizansko ime "nitka", ki bo nasmejal celo Evropo in ne samo naso malo vas!

  • Dusan12 14:01 26.april 2022.

    Bravo samo še Jonasa potrebujemo, pocar bo zaključil posel z Ukrajino, kamor smo poslali, dobavili za nas 54 odpisanih tankov ki so bremenili proračun za samoobskrbo pitne vode v Klečah pri Ljubljani

  • radovednica 08:27 27.april 2022.

    Resno vprašanje? Kaj je bolje, biti v Bruslju za 25000 mesečno in biti skrit ali biti nek minister doma za 5x nižjo plačo in stalno na udaru? Mislim, da je odgovor jasen, razen če ima "umetna čokoladica" apetite nekoč biti ...prikaži več glavna, predsednik vlade? O groza.

  • Dusan12 09:40 26.april 2022.

    In Sloveniji samo še to manjka pred zlomom demokracije, da Matjaža Nemca pošlje v Bruselj, tip je zrel za večerno šolo, naj se šola ob delu, da se najmanj, kar lahko stori zase,, a morda s težavo nauči bontona in ...prikaži večn prfektne amerikanščine, tako kot naš ljubljeni Pahot in zasede mesto vratarja, prenašalca kufrov v kazinu Pordenone

    • žurnalWTF 12:39 26.april 2022.

      Ne skrbi, s temi volitvami smo se zavarovali pred zlomom demokracije.

    • Ender3 15:46 26.april 2022.

      žurnalWTF👍 še z maloumnimi gojenimi troli se mora pomesti. Po uporabi je treba klet dobro deratizirati, da se zalega ne ponovi.

  • Ender3 15:42 26.april 2022.

    Kaj bodo aktivisti še vedno smetili po forumih? Verjatno zaradi pomanjkanja intelektualnih kapacitet ne dojamejo nove realnosti in imajo pogodbo še do konca meseca.

  • Vrtnica 18:16 26.april 2022.

    Koristna ni bila v Bruslu ,tukaj pa bo brenzala vse opoziciske predloge!!

  • ksenija7 14:24 26.april 2022.

    Pozdravljeni Oprostite za ta način stika z vami, prejel sem to sporočilo in prepričan sem, da bi bili vi oseba, ki jo potrebujem. Moje ime je Curman Ksenija slovenskega porekla in živim v Slovenija. Če se oglašujem, je to zato, ...prikaži več, ker trpim za hudo boleznijo, ki me obsoja na gotovo smrt in gre za rak na grlu, na računu imam vsoto 600.000 evrov, ki bi jo rad namenil zaupanja vredni in pošteni osebi. da ga zna dobro izkoristiti. Elektronski naslov: curmank39@gmail.com prosim odgovori mi

  • pepca 10:27 27.april 2022.

    ciao

  • Virginia_Bell 12:10 26.april 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • žurnalWTF 12:40 26.april 2022.

    A je JJ zaprl pipico za financiranje spletnih botov al zakaj se je količina raznih kopriv tako zmanjšala po forumih? :D

    • ico8 12:54 26.april 2022.

      Pazi, mamica te gleda cez rame in ti bo izklopila copy paste!!!

  • ksenija7 14:25 26.april 2022.

    Pozdravljeni Oprostite za ta način stika z vami, prejel sem to sporočilo in prepričan sem, da bi bili vi oseba, ki jo potrebujem. Moje ime je Curman Ksenija slovenskega porekla in živim v Slovenija. Če se oglašujem, je to zato, ...prikaži več, ker trpim za hudo boleznijo, ki me obsoja na gotovo smrt in gre za rak na grlu, na računu imam vsoto 600.000 evrov, ki bi jo rad namenil zaupanja vredni in pošteni osebi. da ga zna dobro izkoristiti. Elektronski naslov: curmank39@gmail.com prosim odgovori mi

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.