Magazin /magazin/lepota-telo
21399 ogledov

Te grde sandale je nosila cela bivša Juga, sedaj jih je odkril Gucci

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 11:40 11.maj 2018.

    Prihajajo islamisti jih je treba obut, in zakaj ne že v isprobane opanke.

  • Skipi 12:19 11.maj 2018.

    To je pa še doma nekje v kleti, mislim da so stali kot bi danes rekel 5 € samo nimajo Guči znaka. Ogabno.....

    • miki1234 18:02 11.maj 2018.

      ajej koliko žuljev so mi kot otroku naredili tile gumi čevlji... gucci bo priskrbel posel pedikerjem, ko bodo vse fine gospe ožuljene ;) LOL

  • dd 10:27 11.maj 2018.

    Joj, le kam gre ta svet.

    • Avatar praufo
      praufo 12:38 11.maj 2018.

      kam gre ta svet ? nekateri naveličani, ne vedo kako zapravi dnar, ki ga majo v izobilju, drugi se komaj preživljajo ... ta svet ljubijo tisti, ki sedijo na milijardah in se v vsem izobilju še kako bojijo smrti, medtem ...prikaži več ko revež komaj čaka, da ga matilda obišče

  • mph 16:58 11.maj 2018.

    Te grde sandale smo imeli samo za v morje. Potem nanadoma niso več grde. Če pa so jih avtorji nosili na promenadah, pa je to njihov problem.

  • Lavdan 18:10 11.maj 2018.

    Sandale 10€, Guccijev znak, pa 480€.

  • Lovebites 12:47 11.maj 2018.

    Kaksno vlogo inamo mi z jugoplastiko.Yugonostalgiki na udaru,se vidi,da so volitve blizu.Hebala vas yuga in ta balkanska ciganija,ne vem,kaj vidite v tem sranju.

    • tomislav 14:34 11.maj 2018.

      Dej pejt Ivančku podplate lizat.

    • Lovebites 14:52 11.maj 2018.

      Sklepas po sebi,druge razlage ni.Ce ti to odgovarja,pa ze.

    • janez60 15:10 11.maj 2018.

      Ta svetovljan lahko liže le Ivancku, ga jebejo strešice in še njegova podstreha.

    • Lovebites 15:59 11.maj 2018.

      Janci,neeeee.A ti se funkcioniras?Zivcki pa to?Glej:beri pocasi,da bos boljse razumel:napisem ze stotic:ocitno vseeno razumes,kar pisem In toliko si zabit,da ne dojames,da si psihicno tako labilen,da mi je velik uzitek,ko zacnes pribijat s sumniki.Pa se NAMERNO ti pisem brez sumnikov.Dobronameren nasvet,preden ...prikaži več pristanes v Oolju:daj me na ignore.in....get a life...kako se ti sploh da ubadat s stresicami?Ce imas viska casa,kvackaj.Janci,ne mores ti brez mene😁

    • Lovebites 16:00 11.maj 2018.

      ...v Polju...

    • Borut_Bavarski 17:45 11.maj 2018.

      ej, Ivanov pudelj ... Ne le, da spuščaš šumnike, še razmikov med ločili ne znaš delati. Se vidi, da si na socialki, pa imaš čas. Daj povej, a bi ti spet umlaute uvedel? A bi bil potem Lövebites? Kak cepc ...

    • Lovebites 17:51 11.maj 2018.

      A ti se imas za Toporisica?Cudno,da me tudi ti razumes brez sumnikov. Imam nekaj v mislih,pa se nikakor ne morem spustiti na tvoj nivo komunikacije in primitivnosti.Ne gre in ne gre.Na sreco.

    • Lovebites 17:56 11.maj 2018.

      Naravnost obozujem,ko zivckate ob mojih provokacijah.How low can you go???Borće Ćefursko😁.Socialka?Nisem ti.

    • Borut_Bavarski 18:03 11.maj 2018.

      Jaz tebe povsem razumem. Ampak glede primitivnosti in nivoja komunikacije - look who is talking now ... Pudelj

    • Lovebites 18:05 11.maj 2018.

      Torej obozujes pudlje.hmmmmmn

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.