Slovenija
15629 ogledov

To, da pošta zahteva osebni dokument, je povsem zakonito

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 11:09 26.september 2017.

    Povsem zakonito je..................... ,da na pošti Slovenije oseba ,ki ima pokrit obraz z burko ureja zadeve ,če pokaže osebno izkaznico ? Halo ................dajte stopit iz kabla !

  • Avatar Zala
    Zala 16:00 26.september 2017.

    Vas kdo sili, da karkoli, razen izključno poštnih storitev, opravite na Pošti? Pošta je postala ropotarnica vse mogoče navlake. Je že kdo sklepal zavarovanje pri poštni uslužbenki? Lepo prosim. Kaj je poštarca vseved? Adijo pamet. V skoraj vsaki trafiki, trgovini, ...prikaži več črpalki ... vam opravijo plačilni promet za polovico ceneje. Delavska hranilnica je pa zakon. Za humanitarne prispevke ne zaračuna bančne provizije.

  • Pepe007 14:08 26.september 2017.

    Vsekakor se je brez veze jeziti na pošto. V Bruslju sedi nekaj bolje plačanih, ki so si to izmislili, v našem parlamentu in vladi pa tudi dobijo nekaj več kot zaposleni na pošti in tega niso preprečili.

  • brencl 11:39 26.september 2017.

    b*bci - z 1 ali 10 EUR pa resnično financiram terorizem in perem denar!

  • alojzr 17:20 26.september 2017.

    Pa kaj boš pričakoval drugega od od resničnega sveta odklopljenih bogatih bruseljskih uradnikov, ki so nedavno še ravnali kumare in banane, zdaj so prešli pa na višjo raven zahebavanja svojih podanikov.

  • boogin1 17:34 26.september 2017.

    2 DEL Pričakoval sem še vprašanje za številko čevljev, višino in težo, pa sem ji to kar sam povedal in bentil čez EU in trenutno vlado. EU in SLO delujeta proti svojim državljanom in tole na poštah in bankah oz. ...prikaži več kjerkoli kjer se plačuje z gotovino je še ena poteza proti svojim volivcem. Seveda ni problem, da ima človek svoje mišljenje.

  • Matic Kačič 17:03 26.september 2017.

    V bistvu Informacijska pooblaščenka očitno nima pojma, ker citirana uredba, daje uredbo za večino položnic.

  • perhan63 11:39 26.september 2017.

    kretenčkovi...

  • perhan63 11:40 26.september 2017.

    v mošejah se zbira denar ne na pošti...idioti poštarski

  • boogin1 17:34 26.september 2017.

    3 DEL Žalostno je, da politiki in kdorkoli že je sprejel zakon o preprečevanju pranja denarja v EU in SLO dejansko verjame, da bo procedura preverjanja državljanov na okencih, ki poravnavajo stroške in plačujejo račune dejansko preprečila pranje denarja.

  • McClain 17:05 26.september 2017.

    Butale

  • boogin1 17:32 26.september 2017.

    1 DEL Na poštah visi opozorilo o pranju denarja, kadar se plačuje s položnico in gotovino. Na pošti izpolnil UPN in odšel do okenca da plačam prenosni računalnik. Uslužbenka za okencem me je premerila in obravnavala kot kriminalca, ko je ...prikaži več videla, da hočem plačati z gotovino in na roko izpolnjenem plačilnim nalogom. Seveda ni šlo brez osebnega dokumenta, na koncu me je še vprašala za kraj rojstva.

  • Vesna Dolšak 12:23 26.junij 2018.

    Ne nazadnje bo pa pošta postala še špecerija, če že ni. Le še šunko začnejo rezat za sendviče in smo tam. Pošta naj bi bila pošta, ker špecerij je že dovolj in preveč. Kar se spraševanja po osebnih podatkih tiče: ...prikaži več kolegu sem pred časom na njegov TRR položila 30 €, ker je bil v neki zagati in me je prosil, če ga lahko rešim. Morala sem pokazat osebno, povedat, kje sem rojena .... številke čevljev niso rabili, ker ni bil dovolj velik znesek. Verjetno sem teh par € "oprala". Halooo!?

  • Fucky 13:11 26.september 2017.

    Kar je reku Ku(r)ćan, to je reku!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.