Avto /avto/iz-druge-roke
110012 ogledov

Teh avtomobilov se lastniki pogosto znebijo že po enem letu

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Laznivi 15:10 20.september 2020.

    Revcki ki se za skorijo crnega kruha nimajo si za pred sosede kupijo Mercedesa A ali B tisti z najbolj okvarjenim egotom pa celo C ,ko mine prvi navdih in poloznice z banke kar prihajajo pa hitro v jok in ...prikaži večin prodajo....mizerja v trebuhu in mozganih.

  • stanislav76 17:38 21.september 2020.

    Zelo preprosto: postavi se na kupno stran tega trga razočaranih lokalnih ali nemških tajkunov in snobov, in glej, v last in uporabo boš za mal denar dobil zelo dober avto premijskega razreda, skoraj nerabljen in naložen z extras opcijami opreme! ...prikaži večme! Po tej formuli v moji ožji družini vozimo že 2 MB C razreda, eden je 4matic, 1 BMW X1 xDrive naloudan, in 1 BMW 1er Cabrio naloudan z opcijami, vsi pod 130.000km in najstarejši med njimi je 2010, najmlajši 2016! Kdo je mar? To je slovensko Oratar!

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 15:32 20.september 2020.

    Ni velike razlike v vrstnem redu modelov na lestvici bolj pokvarljivih modelov. Ko pokvarljivosti dodaš še visoko ceno, z lahkoto dobiš takle seznam. Ni presenečenje. Lepo je, da nekdo to povzame skupaj. Naši tega ne bi organizirali in izpeljali nikoli.

  • TistoPravo 19:14 20.september 2020.

    Seveda se ga splača prodat po prvem letu, ker potem je izguba vse večja glede na nabavno vrednost teh vozil. Pelješ se tud z cliotom drgač

  • mirror 21:01 20.september 2020.

    Kupec ima prevelike želje glede na svojo plačilno sposobnost. Zato avto proda dokler še kaj dobi zanj in kupi cenejšega.

  • lelate7713 12:45 20.september 2020.

    Vsako uro plačam več kot 90 dolarjev na daljavo z dvema otrokoma doma.Nikoli nisem mislil,da bi to imel možnost,vendar moj najbližji spremljevalec s tem pridobi več kot 18 tisoč mesecev na mesec in me je prepričala, da poskusim. netprofit10.com

  • Avatar Dolliolla
    Dolliolla 00:27 21.september 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu >>> www.Sextis.fun

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.