Slovenija
135 ogledov

Telefoni: najbolje se prodajajo najdražji

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marko Slovenia 13:36 10.december 2013.

    50% cene je v tušu medtem ko je isti drugje v redni prodaji 300€, malo se zamisli...

  • 4d5eccf93739c6305aaf8969a682cc57e1fd7395 22:49 09.december 2013.

    bla bla bla bla

  • Realist 16:20 09.december 2013.

    Meni trenutno naboljša in cenovno najbolj ugodna ponudba telefona je zagotovo tale akcija od Tušmobila, ki jo ima za vse uporabnike tuš kartice. Tale Samsung Galaxy S4 mini za 50% ceneje in še brez vezave in drugih obveznosti. Tako dobiš ...prikaži več telefon za 259€. Ko z nakupi v trgovinah Tuš zbereš 25 zvezdic, je telefon Samsung Galaxy S4 mini tvoj po polovični ceni. Meni se ta cena zdi super ugodna, ker tako dobrega telefona za ta denar ne moreš dobiti!

  • sash77 18:24 09.december 2013.

    Kakšna kriza in recesija. Za drag telefon, kavico in avto na lizing je, za položnice pa ni. Me zanima kdo bil brez denarja, če bi uporabljal poceni telefon, uporabljal javni prevoz in ne hodil na kavice. Če ne bo ...prikaži več kmalu trojke bo pa prava kriza prišla, takrat ne bo niti za osnovno preživetje ne pa da bi razmišljali o kakšnih dragih telefonih

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.