Slovenija
1968 ogledov

Telekom bo pocenil eno od najbolj osovraženih storitev

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 15:15 28.maj 2017.

    tale telekom je tako kot hrvatija za dopust, kam greste na dopust, na morje? ja na hrvaško, v smrdljivo istro ali pa dol v pregrešno drago dalmacijo... in komu plačujete naročnino za telefon? ja telekomu, kje bi pa drugje

  • pje 10:03 27.maj 2017.

    Ja pa kakšne so to pocenitve? Pakete bi raje na polovico pocenili in kak prenos podatkov še dodali ne pa to kar je zgoraj. A to oni zdaj mislijo, da jim naročniki zaradi takih pocenitev ne bodo odšli drugam? Pa ...prikaži več ja zdaj še bodo le leteli drugam.

  • McClain 07:23 27.maj 2017.

    Po 17 letih sem na telekomu vzel paket. Nikoli več, katastrofa. Prenos podatkov noro slab, E (Edge) nisem na telefonu videl že nekaj let, zdaj kar naprej. Telefonski signal-luknja pri luknji. Celo na določenih mestih na avtocesti prekinja non stop, ...prikaži več, točno na določenih delih. Dvakrat klical inpovedal na katerih liokacijah v mestu sploh ni interneta, odgovor: Izklopite LTE pa vam bo 3G hitreje delal. Haloooo? Približno tako kot da ti na servisu za avto recejo dajte si ven peto prestavo da bo četrta bolj vlekla. Telekom-katastrofa!!!

  • antitrust 13:23 27.maj 2017.

    Najbolj osovražena pa je tarifa za ,,PREKINITEV,, naročniškega razmerja ob izteku 24 mesečnega aneksa. Kako sploh lahko računajo, če ti zadeva izteče !

  • kleemn 15:54 27.maj 2017.

    Ma daj ne bluzi. Uporabljal Simobil, nato Telemach (največja katastrofa) potem pa Telekom in ima od vseh najboljšo pokritost z LTE.Telefonski signal pa na splošno dela brez problema, edino če ste res iz kakšne luknje.

  • Komisar 18:00 27.maj 2017.

    Že pri vseh operaterjih sem bil ,vsi so mi obljubljali nebesa in raj. Telekom pa je dosedaj izpolnil vse moje zahteve tisto za kar plačaš tudi dobiš.Brezplačno danes ni nićesar več.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:19 28.maj 2017.

    Telekom adijo,A1 raztura ,no vsaj pri meni

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.