Slovenija
64 ogledov

Telekom jih prehiteva

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Sarko Sarko 10:15 31.december 2013.

    članek nepopoln - kdo je prvi

  • erikkk 11:10 31.december 2013.

    sej ma Telekom prav ...ostali šepajočim je lahko za vzor, ki bi radi samo veliko kasirali nič pa dali ...

  • mihatirs 12:08 31.december 2013.

    Ma ni ga čez Telemach...športnih programov kokr čš, net dela neprekinjeno že hmm...odkar pomnim, domač telefon pa niti ne uporablam, tk da glede tega pa ne vem kaj pa kako!

  • macx 13:50 31.december 2013.

    T2 ponuja višjo hitrost prenosa podatkov za nižjo ceno od konkurence. To lahko vsak sam preveri, jaz sem prešel na T2 takoj, ko je to biloto mogoče in sem zelo zadovoljen. Vsak se sam odloči...

  • nergač 16:24 31.december 2013.

    " To je moj zadnji letošnji prispevek tukaj."-no, to je pa v redu in fer. Samo glej, da boš držal besedo.

  • manch 17:30 31.december 2013.

    Edina dobra stvar pri T2 je optika. Ostalo je vse skupaj en drek. Najslabši je umts, preko telefona niti glasovati ne moreš.... Televizija kocka. Najcenejši že dolgo niso več, je Telemach cenejši! Skratka - samo optika je v redu.

  • manch 17:30 31.december 2013.

    Edina dobra stvar pri T2 je optika. Ostalo je vse skupaj en drek. Najslabši je umts, preko telefona niti glasovati ne moreš.... Televizija kocka. Najcenejši že dolgo niso več, je Telemach cenejši! Skratka - samo optika je v redu.

  • manch 18:28 31.december 2013.

    ravno denarja nimajo....zato pa ni več Foxa, ker ga ne morejo plačat.... ;))

  • Dixon 09:07 02.januar 2014.

    Brez pomoči države Telekomu nikoli niti uspelo ne bi, ker na tak način in s takšno ponudbo, ne moraš prepričati uporabnikov. Zakaj pa vedno več ljudi zapušča Telekom in hodijo h konkurenci? Ta ko pri mobilni telefoniji kot tudi pri ...prikaži več internetu. S takšno ponudbo in s takšnimi cenami na trgu ne moreš uspeti. In vse kar povedao na zagovor o višjih cenah so njihove premium storitve, kar je pa seveda zavajujoče. Konkurenca za iste oz. celo boljše računa bistveno manj...

  • Trovlak 11:47 31.december 2013.

    Telekomovski nekdanji monopol čutimo še danes, saj kjer imajo v lasti celotno infrastrukturo, drugi ponudniki sploh zraven ne pridejo. Oziroma takrat imaš lahko t.i. razvezan dostop, kar v praksi pomeni, da bi tvoj ISP težavo rešil v nekaj urah, vendar ...prikaži več zaradi Telekomovih central in vezav, to traja vsaj 2 dni. Sem uporabnik Telekoma in v zadnjih štirih letih sem imel za približno 384 ur (16 dni) izpadov s čimer sem imel ogromne izgube (s.p. vezan na poslovanje prek spleta) in dodatne stroške (koriščenje internetne povezave prek GPRS-a). Poslal sem jim točno 8 pisnih pritožb in verjetno me imajo posnetega za dobro uro govora kako se zdiram nanje. To je realnost vašega Telekoma. Ne maram ga, ampak na lokaciji imam lahko samo 4-krat počasnejše druge ponudnike in razvezan dostop.

  • Trovlak 16:14 31.december 2013.

    Dokler je to mesto z 20.000 prebivalci, od Ljubljane oddaljeno 70 km in prometno ter gospodarsko solidno razvito, jaz temu ne bi rekel "bogu za hrbtom". In definitivno nisem edini v tem kraju, ki ima težave s Telekomom in njihovim ...prikaži več nonšalantskem odnosu do naročnikov. Sicer pa moj point ni bil, da razlagam kako se jaz počutim, ampak kakšno nekvalitetno storitev in odnos do naročnikov ima Telekom, ki je v sloveniji (nalašč z malo) naredil preveliko sranja. Pa lep dan in silvestrovanje želim. To je moj zadnji letošnji prispevek tukaj.

  • chamil 11:18 31.december 2013.

    Nikoli ne bi imel telekoma se spomnite vsi kaj so delali ko je bilo potrebno imeti isdn adsl? dvojno kasirali??? najvecji so vedno najslabsi!!!telemach sem imel 3 leta katastrofa nikoli vecna t2 sem najbolj zadovoljen in sem preprican ...prikaži več da bo prvi cez par let

  • 3bf380e8ff4a1a3ca722a5b8e09fa09165a04288 12:39 31.december 2013.

    Na eni lokaciji imam T2, na drugi Telekom. Zadovoljen z obema, razen zdaj pri Telekomu ker ni SK.

  • 3bf380e8ff4a1a3ca722a5b8e09fa09165a04288 12:43 31.december 2013.

    Živiš bogu za hrbtom, odpreš sp in svoj posel temeljiš na internetu. 2 dni traja, da te sploh najdejo. Še dobro, da se v trgovino ne pelješ na metroju. Človek se vpraša, kaj vse po svetu hodi.

  • drzavljan 17:41 31.december 2013.

    T-2 je postal uspešen v trenutku, ko so ga levičarski komunistični ostanki uspeli odtrgati iz cerkvene lasti. Ko so ga, je takoj dobil svež denar.Zelo zanimivo je bilo ( kar pa seveda ni opazil skoraj nihče v tem ...prikaži več s socializmom možgansko opranem prostoru ), da so takoj po prevzemu ukinili Fox News, ki je znana desničarska ameriški televizija. Bog ne daj, da bi slovensko ljudstvo v podalpski greznici zvedelo, da obstaja tudi drugačen pogled na svet in ekonomijo :)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.