Slovenija
262 ogledov

"Telekom mrknil, je to zaradi Piranskega zaliva?"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Dixon 10:31 03.julij 2017.

    Mislim, da izpad nima veze z arbitražo in Piranom, je pa izpad še en dokaz več, da pri telekomu stvari več ne delujejo tako kot bi morale...sploh pa ne za tako visoko ceno.

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 09:48 01.julij 2017.

    Telekom al pa Telebajski ,isti šmorn

  • Janez_53 09:58 01.julij 2017.

    Mora pa biti človek precej čudaški, da sklamfa takšen neumen in provokativen naslov! Samo, da nekaj naklada! V slovenskem prostoru je bil dalj časa izpad oziroma motnje v delovanju, ker je prišlo do prenapetostnega udara. Tudi sam sem imel težave, ...prikaži več pa nisem bil v tujini. In ker je nekdo, ki je na dopustu na Hrvaškem, imel nekaj časa težave z zvezami, "kljub temu, da je na Hrvaškem sijalo sonce in ni bilo niti enega oblačka", se že najde pametnjakovič, ki iz tega dela teorijo zarote! Bolano!

  • tomi67 10:27 01.julij 2017.

    Tipična slovenska paranoja pač. Mogoče nismo edini folk, ki mu take bedarije gredo po glavi in ki paničari za vsako figo, smo pa vsekakor v prvi jakostni skupini. Kar se pa kvazi državnih firm tiče, tudi to je naša posebnost. ...prikaži več In seveda se zelo očitno odraža na zanesljivosti njihovih storitev.

  • Fucky 10:55 01.julij 2017.

    Telekom naklada, da so imeli problem na terenu zaradi vremena. Skoraj prepričan sem, da je bil problem na njihovih serverjih. V aplikaciji Moj Telekom sem poiskusil narediti preusmeritev iz nedelujoče Telekomove SIM kartice na delujočo TELEKOMOVO SIM kartico na isti ...prikaži več lokaciji !!!! Pa ni šlo!!!Storitev ni trenutno mogoča, poiskusite kasneje.!?!?!?!

  • matz 12:19 01.julij 2017.

    evo.. nova teorija zarote. keri retardi, res. ce vam je slucajno bojler doma crknu, more zihr tut nekdo bit kriv, da se je to zgodilo. najbrz sosed, ker ste vcer pozno popoldan kosili travo. dzizus, dejte malo sklopit to paranojo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.