Slovenija
6566 ogledov

Telekomu spor z Grki odnesel 26 milijonov dobička

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • izy 13:38 02.april 2020.

    In še vedno brez kakršnikoli tožb zoper vodstva, vodstev v preteklosti ter tudi direktorjev na nižjih položajih, ki potrišijo n milionov eurov za projekte, ki nikoli ne zažiivjo. Planet TV je pa vreča, ne vreča žakelj brez dna.

  • Avatar Marjan Ješovnik
    Marjan Ješovnik 14:49 02.april 2020.

    Ena zadnjih firm v Sloveniji ,ki se obnaša kod ,da smo še vedno v socializmu,razen, da si vodilni delijo enormne nagrade. Njihovi naročniki ,pa vse to plačujejo.

  • supreme 13:47 02.april 2020.

    Do konc leta si bojo not prsli.... 2x bojo podrazal pakete in je to to

  • Laznivi 15:48 02.april 2020.

    Pri njih smo imeli tv ,internet ,tri mobilne in dve stacionarni stevilki .Ko mi je pretekla pogodba za mobilno st. sem izbral nov paket in se vezal za dve leti ...cez natancno 47 dni po podpisu pogodbe so mi iz ...prikaži večz paketa ukradli 100 minut telefonije za klice iz slo v eu.takoj sem jih pisno obvesti da ce mi ne vrnejo ukradenih minut bom prekinil vse pogodbe ,odgovor je bil v stilu italianske mafije daj se 6€ in dobis nazaj.v enem mesecu sem vse tel ,tv ,internet prenesel drugam. Telekem je za nas

  • rudalra 04:11 03.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Avatar jate
    jate 23:02 02.april 2020.

    hmm...zanima me, kako pa ste zadovoljni s T2 ?

  • kvasetotidogajamona 10:40 02.april 2020.

    to super!!!!

    • janez00 14:31 02.april 2020.

      Maš pa majhne možgane tako da maš prazno glavo-butalc.

  • Naklonsky 10:08 02.april 2020.

    Bravo! Tako se dela!

  • maresem 11:33 02.april 2020.

    Rdečkarji, kje so vaši komentarji? Kriva korona, kajne.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.