Slovenija
6119 ogledov

Teletekst: Na nacionalki ne vedo, koliko ljudi ga sploh uporablja

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jožef Koprivnikar 13:10 04.marec 2018.

    Tudi sam najprej preberem novice ter še kaj, potem pa si poiščem primerno za moj okus.To da ne vedo je povsem normalno, je enako kot če bi v Palomo klicali koliko jih uporablja njihov WC toaletni papir.TXT je nepogrešljiv ter ...prikaži več ga uporablja vsak ki ve katero tipko mora pritisniti.

  • albert64 08:12 04.marec 2018.

    Osebno ga vsako jutro preletim so pa neažurni tako da lahko najdeš mesec stare objave če bi jih brisali in objavili tekoče stvari predvsem pri športu bi bilo tudi sledilcev več .Manj je već

  • eosss 10:30 04.marec 2018.

    Na nacionalki nimajo pojma še o marsičem drugem, ne samo to, koliko ljudi uporablja teletekst. Je pa teletekst edina kolikor toliko uporabna stvar na nacionalki in bi res lahko bil malo bolj ažuren. Jaz ga večkrat preletim, če bi bili ...prikaži več bolj ažurni, bi ga še bolj pogosto...

  • izy 09:41 04.marec 2018.

    Edina stvar. ki je še na RTV SLO uporabna, so pa res zadnji čas neažurni.

  • komentator50 11:32 04.marec 2018.

    Ko prižgem televizor,najprej preberem teletekst.Novice iz prve roke.Darko,ti pa si pomagaj s kakšnim pomirjevalom.Pa kakšen melisin čaj bi ti tudi pomagal.

  • eosss 10:30 04.marec 2018.

    Na nacionalki nimajo pojma še o marsičem drugem, ne samo to, koliko ljudi uporablja teletekst. Je pa teletekst edina kolikor toliko uporabna stvar na nacionalki in bi res lahko bil malo bolj ažuren. Jaz ga večkrat preletim, če bi bili ...prikaži več bolj ažurni, bi ga še bolj pogosto...

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 12:11 04.marec 2018.

    RTV Slovenija je daleč najslabši program obenem pa najdražji!! Zato,ker jim po zakonu moramo plačevati se sploh ne trudijo vrtijo kar nekaj brezveze z reklamami so enaki kot PRO plus!! Zelo žalostno,da ne živimo v demokraciji kjer bi si človek ...prikaži več lahko sam izbral kaj bo gledal in seveda to tudi PLAČAL!! Mi pa moramo plačevati cel kup vsiljenih zanič programov zato,da lahko razna rdeča trobila preživijo!!

    • Jožef Koprivnikar 17:39 04.marec 2018.

      Meni ugaja, iz vsakega področja je nekaj, tudi med vožnjo najdem kaj prometne informacije me obveščajo o zastojih, za ta prispevek je vsega dovolj.Prispevek za pro plus je prevelik enako za K.A upam da bomo imeli možnost da nam ga ...prikaži več ne bomo vsiljevali.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 19:42 04.marec 2018.

      Za kanale pro plusa plačuješ 3.5 evra za rtv Slovenija pa 12.75 evra in kaj je tebi tukaj poceni? Zato pa jaz trdim,da bi si vsak gledalec sam izbral kanale,ki jih bo gledal ali tebi to ni poštdno? Zakaj plačevati česar ne maram?

  • tomislav 11:09 04.marec 2018.

    Kaj jebeš? Četi ni všeč, pa glej nova24 v službi laži.

  • Žurnalček 06:56 05.marec 2018.

    Jaz ga vsak dan vsaj 2x-3x , zaradi sporeda in novic !

  • Zdravko Galičič 13:22 05.marec 2018.

    Največkrat pogledam vreme (temperature)

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 08:28 04.marec 2018.

    jebeš njihov blesov tletekst in njihov gnil program

    • janez60 08:35 04.marec 2018.

      Teletekst ti je prilagojen v vsej tvoji jebeni blesavosti.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.