Slovenija
98 ogledov

Temeljni kamen za džamijo položen

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar čavez
    čavez 21:02 14.september 2013.

    Nam Slovencem autovtonih da ne bo pomote, čefursko nategnene slovenke ne pridejo v poštev je najbolje da ustanovimo svojo državo.

  • depresija 16:02 14.september 2013.

    Mogoče je krščanska vera tvoja, moja ni.. Pa islam tut ne. Tako da prbijanje, da smo Slovenci krščanski narod je mal iz trte zvita. In pa vsekakor priročen itgovor večnih nasprotnikov kulturne raznolikosti in svobode izbire veroizpovedi!

  • depresija 16:03 14.september 2013.

    Ja! S tem denarjem bi lahko zgradil cerkve še na tistih štirih kuclih v Sloveniji, k jih še nimajo, ane...

  • Amela Bečkanović 17:15 14.september 2013.

    kolikokrat pa si že bil-a v đamiji, da je ne maraš?! Kaj pa če bi cerkve začele darovati revežem, ker itak imajo preveč denarja??

  • Milan Šučur 19:03 14.september 2013.

    krizarji,naj se vam grobovi odprejo.pridite ,v boj za kristjane

  • murderone 19:13 14.september 2013.

    Ne boj se obrezane kurce bomo premagali!

  • privat 20:12 14.september 2013.

    ne morem verjeti ,da se Slovenija odpira na demokratičen način...kdo bi rekel mogoče je še upanje ....Zabeležimo kdo ni bil na tako velikem slovensko političnem odru dogotka (čeprav je mejhen). Nedemokratičnega in nepoštenega človeka sigurno ni bilo pri tem dogotku!Bravo!

  • Šemefuky 11:33 15.september 2013.

    Merklova je ne bi več pustila zidati v dojčlandu, rekla je, da ta multi kulti prerašča nacionalne interse in ni mogoče dopuščati, da bi prerasla interese Nemcev. Naš Čarapan, ki je verjetno par arabskih evrov pobasal v žep pa jim ...prikaži več bo dal vse za kar mu bodo plačali.

  • nmnjmnj 15:46 14.september 2013.

    Glede na to da smo balkanska država je prav da mamo tud eno džamijo. Glede na to da je pa naša vera Krščanska pa upam da bo muslimanom ta ena džamija dovolj in ne bojo zaradi tega začel na polno ...prikaži več gradit naprej. So pač mešane kulture in treba jih je spoštovat.Me pa resno zanima kolk bo notr tiste mularije 13-20 let ko so čez cel facebook se razveselili te novice in imajo pod vero z najrazličnejšimi znaki dodatki itd. okrašeno to besedo musliman. Pomoje nobenga ;) Dvomm da tud kdo od takih zna kaj zmolt pa mislim da se ve na katero skupino to mislm :) Glavno je da so muslimani pa majo zalizano čupo v levo al pa desno

  • zefacveta 15:01 14.september 2013.

    Jutri bo kravji bal v Bohinju ugibamo lahko kdo ga bo odprl.

  • nmnjmnj 18:03 14.september 2013.

    Za brezveze napadas, raje vzemi kaksen apaurin. Ravno zato sm reku da džamijo podpiram ker je treba tud druge spoštovat. Islam je tud se vedno balkanski. Za neke kitajce budističnih centrov se pa na balkanu ne spodobi gradit. Se pa ...prikaži več strinjam da je vsakega treba spoštovat. Kar se pa krščaske vere tiče, je imamo pa tukaj največ in je domorodna to sem mislu.No pa me pouči katere vere so še slovenci s slovenskimi koreninami? Sploh pa je treba vse spoštovat in ni vse v nekih posvečenih bajtah tud sam naše cerkve ne obiskujem skoraj nič več za božič še pa veliko noč pa če sem kam povabljen na kakšno birmo, krst itd. Se pa enostavno dostkrat mal pomolim v postli in to je to kot se lahko vsak pa kakršnekoli vere že je.

  • dd 10:38 14.september 2013.

    Ne maram džamije. Zakaj ne dajo tega denarja raje revežem. Mislim, da sedaj prav ni pravi čas za gradnjo kaj takega.

  • zztop 13:17 14.september 2013.

    Ja , mošeja bi bila dovolj!! Pa vsi glavni političarji stojijo v vrsti! A vsak , ki se pojavi dobi rolex od šejkov? Ne morjo se pa zmenit z lastnim narodom, kdo je pravi ?? J..... se . Koristo fašistična ...prikaži veččna banda . Čao navaden narod.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.