Avto
83 ogledov

Teslin avtopilot (so)odgovoren za prvo smrtno nesrečo

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 11:46 01.julij 2016.

    V zgodbi me še najbolj zmoti to, da predvidevajo, da je avtomatiko zmotilo nizko sonce. Ravno v robnih pogojih vidljivosti v spektru, ki ga zmore človeško oko, bi pričakoval, da je tehnologija kar superiorna, ker ne rabi delovati na istih valovnih dolžinah.

  • zdrej 09:39 01.julij 2016.

    Na žalost se je zelo hitro zgodilo. Upam, da se ne bodo določeni krogi ob tem dvignili in začeli proti kampanje. Sicer je incidente bilo za pričakovati, ker tehnologije, ki so že par desetletij sposobne same krmiliti prometna sredstva niso ...prikaži več na takem nivoju, da to delajo brez nadzora človeka. ŠE in kljub več kot 3 desetletjem prakse in izboljšav.

  • AnzeSmolej 09:51 01.julij 2016.

    Tudi sam upamk ,da se ne bodo pojavili kakšni protestniki pred tovarno Tesle. Nesreče se dogajajo vsak dan. Podatki pridobljeni pri tej nesreči bodo pomagali pri reševanju takih situacij v prihodnosti. Resnično red na cesti pa verjetno lahko pričakujemo ko ...prikaži večo bomo vsi vozili na avtopilotu v koloni kot vlak.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:01 01.julij 2016.

    Smerokazov itak nimaš kej pozabljat. Vozniki okol tebe morajo vedt da nekaj nameravaš; da nisi samo pijanc ki se za silo želi držat sredinske črte pa mu ne ratuje najboljš.

  • STF 09:56 01.julij 2016.

    Osebno sem mel v posojenem volvotu zelo slabo iskusno glede tega. Avto je mel po "default" uklopljen "lane correct" ali "pomagalo voznega pasu" (nevem kako bi to prevedel). Ko sem pred seboj imel kamjon na voznem pasu in zelel pas ...prikaži več (pocasi) zamenjati je butast avto hotel na vsak nacin drzati pas (tocno v kamjon). Da ga prepricas ga je bilo potrebno dobesedno "cuknt". Super stvar res (sarkazm)

  • STF 10:41 01.julij 2016.

    Ok priznam, verjetno moja napaka. Volvo te za pozablen smernik kaznuje kar z nesreco.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 11:03 01.julij 2016.

    Tehnologija je bila ponujena v smislu dopolnitve ne pa primarnega načina vožnje. Torej če je karkoli je še vedno po privzetem kriv človek ker ni takoj posegel za krmilo ko je videl da se dogaja nekaj kar se ne bi smelo.

  • Lavdan 17:17 01.julij 2016.

    Kdor bi se rad vozil s takim avtom naj najame taksi ali grez avtobusom. Jaz bi imel raje avtopilota, ki bi namesto mene delal.

  • Avgust Brezovnik 10:07 01.julij 2016.

    Aja za smerokaze pa še nisi slišal?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.