Avto /avto/testi
7550 ogledov

Test svetovnega avta leta - je res tako dober?

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph2 16:32 07.avgust 2021.

    "Skoraj prazna baterija je v tem primeru napolnjena že v slabi uri," Ha ha ha ... ŽE v slabi uri ... ha ha ha .... bencin ali dizel je v max 5 minutah pripravljen za 2x toliko razdalje. Zame so ...prikaži več električni iz praktičnega vidika še vedno bedarija, ok, če ima kdo lastno hišo in polnilnico, ne gre prav daleč. Pa tudi polnilnice ne rastejo ravno kot gobe po dežjeu, več vozil bo naenkrat polnilo, bolj verjetno bo, da bo tista slaba ura postalo par dobrih ur. Smo še zelo daleč od uporabnosti.

  • Donald_Williams 09:55 07.avgust 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • rd2dmk2 09:32 07.avgust 2021.

    škoda cajta za branje.. avto je full super, the best, špica, total fenci, pa saj je VW. da ne preveč pišem. tud če bi bil kanta za smeti, dokler bi imel značko VW bi še vedno mu moral pisat hvalospeve. ...prikaži več. me zanima kakšno oceno bi dobil, če bi po pomoti mu nalimal gor FIAT-ove oznake

  • sam1 13:23 07.avgust 2021.

    Važna je reklama,kot za gostilno-žal je v praksi pogosto drugače......

  • Toma 16:31 07.avgust 2021.

    To ti je kot non stop, durh marš hvalospev Dončiću mesece in mesece. Pol se pa izkaže resnica…

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.