Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
14514 ogledov

Priključitev naj bi bila možna tudi tam, kjer soglasja zavračajo

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Grof 08:50 22.december 2022.

    A ne priključijo tam, kjer je mogoče, halo, svinjarija od GEN i. Zapuščina Goloba, nateguna. Navkljub vsem, vsem soglasjem, sem po podpisu pogodbe z GENi za Kluč na roke, postavitev in priklučitev sončne centrale na omrežje, v februarju plačal 80% ...prikaži več avansa, ter 630 eurov El. Ljubljani za strošek priklučka, do danes, lahko trdim, da so me okradli, še vedno sem brez zelene energije in normalno plačujem porabo elektrike, se to dogaja sedaj z državo, samo vprašam, odgovora ne pričakujem, p vam m

    • Svobodnež 11:22 22.december 2022.

      Ne misli, da ima Golob kaj konkretno pri tem! Sam sem pri drugem dobavitelju s štajerskega konca, pa ravno tako kar ne moremo in ne moremo priti do konca.

  • Skias 08:49 23.december 2022.

    Dinamično so tile pametni naj še dajo sonce na dinamično delovanje. Zaradi takega dinamičnega delovanja pa deluje teš 6 z izgubo. Termoelektrarne morajo delovati z nad 75% proizvodnjo saj drugače delajo izgubo in sedaj prenesi to na fotovolajiko. Naj raje ...prikaži več okrepijo elektro omrežje!

  • Skias 08:53 23.december 2022.

    A ni to čudno. Slovenija ni samozadostna pri proizvodnji elektrike in ker elektro podjetja ne poskrbijo dovolj za omrežje bi sedaj, ko je sonce in večja proizdnja te presežke metali vstran. Ogromno ljudi se pritožujejo nad tem, da lahko postavijo ...prikaži več toplotno črpalko fotovoltajike pa ne morejo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.