Avto /avto/iz-druge-roke
109646 ogledov

Testirali so 390 črpalk za gorivo, toliko jih je merilo napačno ...

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vzev 08:59 10.maj 2020.

    Lepo ste napisali, da morajo biti naprave zaščitene z žigi in nalepkami. Toda kako je možno, da ima Petrol lasten organ za izvajanje overitev? Na kakšen način potem dosežejo nepristranskost? Ali je vedno poleg kdo izmed inšpektorjev? To je za ...prikaži več mene tako, kot da bi npr. Tuš sam overjal tehtnice pri sadju.

    • Naklonsky 09:22 11.maj 2020.

      Petrol je državna firma.

    • Avatar Petrol
      Petrol 10:16 12.maj 2020.

      Spoštovani! Na podlagi dolgoletnih izkušenj na Petrolu ponujamo vrsto tehnoloških storitev, tudi različne meritve ter vzdrževanje energetskih naprav. Na podlagi odločbe in imenovanja Urada RS za meroslovje lahko opravljamo overitve, preglede in kontrole točilnih naprav. S strani Slovenske akreditacije smo ...prikaži več akreditirani kot kontrolni organ tipa C, po standardu SIST EN ISO/IEC 17020. Več informacij: https://www.petrol.si/poslovne-resitve/resitve/tehnoloske-storitve. Mitja Žlebir, Petrol

  • tlacan 09:34 10.maj 2020.

    Vsi nenapovedani inšpekcijski pregledi so napovedani saj se telefonsko dogovarjajo za pregled

  • McClain 08:12 10.maj 2020.

    Najbolj je "lagala" merilna naprava na franšizni OMV v Velenju, ko je bila to še franšiza familije znanega šankovskega rokerja , 2 x v osebnem stečaju. v 65 litersko posodo je šlo 72,5 litrov goriva. No, hitro je šla franšiza ...prikaži več po gobe zahvaljujkoč odgovornim na OMV.

  • supreme 09:36 10.maj 2020.

    Faktor korupcije je vracunan??

  • joze3 13:17 10.maj 2020.

    To je malenkost proti goljufanju meritev porabljene električne energije z pametnimi števci (to so elektronski-digitalni števci, ki sami sporočajo porabo). Jaz sem zaporedno vezal moj prejšnji stari števec med notranjo razdelilno omaro (varovalke) in med zunanjo el. omaro (novi števec). ...prikaži več Ne boste verjeli, stari števec (analogni) je pokazal skoraj za 20% manj porabljenih Kw/h, v enem mesecu.

    • Avatar jate
      jate 07:07 11.maj 2020.

      joze3,kaj pa potem koliko si placal el.?po starem ali novem stevcu? jaz bi se sla pritozit na el. jaz razmisljam ,da bom sla kar na geni upam,da tam ne goljufajo.

  • Preprostež 08:59 10.maj 2020.

    Še ena črna pika uredništvu Žurnala za "clickbait" naslov.

  • marjeta698 11:23 10.maj 2020.

    spoštovano občinstvo v MB 30 let nazaj je najboljši avto imel mesar, trgovec gostilničar in seveda ćrpalkar PETROLA, amen

  • fredi19 13:17 11.maj 2020.

    Samo so vse umerjene na minus %, niti ena na plus, v tem je problem! Ker sem imel tudi sam tako nastavljeno! Lp

  • janez00 11:53 10.maj 2020.

    Ne da goljufijo pri točenju ampak še bolj goljufijo pri kakovosti goriva.Inšpektorji so prave svinje ki ščitijo te skorumpirane kapitaliste in nič ne ukrenejo za kakovost goriv kar pomeni tudi za posledico tudi za okolje.Te inšpektorje je treba takoj zapret ...prikaži več ki so največje korupcijsko leglo v Sloveniji !!!!!!!

  • JONIJONI 14:32 10.maj 2020.

    Tisti, ki naredi malo več kilometrov in je pozoren na koliko litrov tanka, je že vsak opazil, da so na poln rezervoar odstopanja za 2-3 litre. Novinarji, če bi vas bilo kaj v hlačah, bi sami naredili meritve in ne prepisovali!!!

  • kugla 13:31 10.maj 2020.

    natočil 57L v 55L rezervar.se še pripeljal na petrol v savcu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.