Šport
121 ogledov

Tim Gajser: Lahko ponovim lanski naslov

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar skeptik
    skeptik 17:59 18.februar 2017.

    Oče gor, oče dol. Tudi intervju z očetom je bil prav nadležen: Jaz, Jaz.... Jaz to, Jaz ono.... Tim, čimprej prereži to popkovino, ker te oče po drugi strani parazitira in uničuje. V bistvu skozi sina izživlja svoje ambicije. Težak človek.

  • Žvižgač 21:08 18.februar 2017.

    Eden redkih antipatičnih talentov, vrhunski motokrosist, totalno neizobražen primitivec. Oče je pojem primitivizma, ki dela s svojo pojavnostjo škodo v javnosti podobi šampiona, kar si je ne uspe narediti sam. Škoda, da si tak talent tako škodi in si kvari ...prikaži več samopodobo. Strinjam se s spodnjim komentatorjem, da bi se moral čim prej ločiti od očeta in se nasloniti na tovarniško ekipo.

  • Zmago 09:44 19.februar 2017.

    Zanimivo:Spet naveza starši - otrok (tak kot pri Ilki, Prevcih, Tini (+Massi),.......)Pa spet isti se*ratorji ala Žvižgač, skeptik ........A misliš, da bi bilo kaj iz pubeca, če ga starši ne bi izdatno podpirali ??? pač pa taki ...prikaži več "izobraženi" troti kot Ti ??Pa ja stari bi dal v "žep", kot da je vse to zastonj ??? Eni ste res taka teleta, da ........ bog pomagaj !!!

  • polkainmajolka 18:13 18.februar 2017.

    Fotr mi zgleda, kot kakšen tiran. Bogi fant

  • Avatar mike1968
    mike1968 18:44 18.februar 2017.

    GREMO TIM PO NOVI NASLOV! SREČNO!

  • Avatar Leon
    Leon 19:50 18.februar 2017.

    Ne samo ,da zgleda ! Pojdi si ga v živo ogledat .

  • Avatar skeptik
    skeptik 20:09 18.februar 2017.

    Jaz sem imel to "čast" na eni dobrodelni prireditvi, na kateri je stari Gajser izsiljeval organizatorja, da mora podražiti hrano, ker je želel par 100€ dati v svoj žep. Dobrodelnost pa taka!!!

  • Avatar roksa
    roksa 09:11 19.februar 2017.

    ...stari ima biljko v glavi.....in dokler mu bo pubec sledil, bo isti mozgo ko foter.......

  • Zmago 13:08 19.februar 2017.

    Sem ti že enkrat napisal posebej za tebe .... v cirilici, da pišajo tam čez Kolpo, magare balkansko !!!Drekači kot si ti, bi pa vse mogoče potegnili na plano, samo da bi nekoga diskreditirali.

  • Žvižgač 12:39 19.februar 2017.

    Saj sem ti že napisal enkrat, da se popišam na tvoje mnenje, ker si pacient. Veš, da je oče do smrti povozil lastnega otroka in da izživlja svoje neuresničene sanje s Timom in še trdi, da je boljši kot je ...prikaži več on sam. Če je tebi korektno, da skozi dobrodelnost želiš zaslužiti ali da lastne želje preko možnost financiraš s tujim denarjem, ti ne morem pomagati. Tim je šampion daleč od tega, lepo bi da je na takem nivoju malo funkcionalno pismen in zna sestaviti dva smiselna stavka skupaj.A ti je tako OK serator?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.