Šport
24 ogledov

Tina daleč od boja za zmago

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • vladek 13:36 18.februar 2012.

    Revca,kriv je kamerman,Naslednja krivica bo,ko bo padla iz sedežnice.

  • zic 13:41 18.februar 2012.

    najbolj si ti zdaj pameten iz kavča??? kar tam ostani, se ti ne more nič zgoditi!!!!

  • gz2611 15:28 18.februar 2012.

    in ko pade upam da se ne pobere več, ker je ne morm več gledat kako stalno iz dneva v dan berem samo še to kaj ji kaj ne paše in kako so vsi zlobni ker ji jemljejo lopatko da ...prikaži več se nemore igrati v peskovniku

  • a4 15:33 18.februar 2012.

    kaj bi zdaj ti imel, jaz sem samo povedal svoje mnenje

  • zic 19:54 18.februar 2012.

    dej kura, mesto ti je za štedilnikom...nimaš pojma!!!!

  • zic 19:55 18.februar 2012.

    točno tako, ljudje so škodoželnji do amena in nimajo pojma kaj pomeni biti vrhunski športnik...zalučajte se na kavč in tam zdravite svoje komplekse še naprej!!!

  • a4 13:38 18.februar 2012.

    vratca na smučišču vidi, kamermana pa ne vidi ? ne vem zakaj rabi smučat direkt not v kamermana. če bi jaz bil smučar in z 80km/h prišel v cilj bi šel vsaj 10 metrov stran od kamermana

  • BenX 16:15 18.februar 2012.

    mater mate eni cajt! ste pravi heroji z dalincem v rokah. dajte it big brothera al pa kmetijo gledat. tina je v sloveniji razred za sebe, če se s tem kdo ne more sprijaznit, pač žal, njegov problem!

  • zic 15:54 18.februar 2012.

    v glavnem točno se vidi, da nimate pojma kaj pomeni biti vrhunski športnik...upam, da si tudi ti na kavču in ti ne bo noben vzel lopatke....najraj imam komentarje od ljudi, ki nimajo pojma!?

  • lidija270 15:56 18.februar 2012.

    Kaj vse si še nebo ta afna zmislila,zmeraj je nešče drug kriv za njen neuspeh,pogleda si naj skupno razverstitev v smuku,točno tu je oziroma eno mesto niže v skupnem seštevku smuka,pa nehaj že enkrat jamrat pa tarnat nad vsem,za petkovo ...prikaži več bližnje srečanje z kamermanom pa ne jamraj več ker si si čisto sama kriva,res je čas da se nekam spokata z tem tvojim Massijem..........

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.