Šport /sport/zimski-sporti
85 ogledov

Tinin sogovornik o smučanju ne ve nič

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 20:22 07.februar 2017.

    A koga še to sploh zanima?

  • nergač 07:01 08.februar 2017.

    No, sem mislil, da bo zdaj konec, ko je nehala smučat, a potiho se mi je dozdevalo, da ne bo nič iz tega. Zdaj mi bo šele skakala iz vsake konzerve, čokolade, portala na internetu....naša snežna kraljica in kraljica naših src in....

  • Papaja Popi 11:08 08.februar 2017.

    sprehajalec,sprehodi se.........................

  • sprehajalec 22:47 07.februar 2017.

    Da se ne bom ponavljal; Veličina Tine je bila ravno v tem, da je znala dati vse najboljše od sebe ravno takrat, ko je bilo to najbolj potrebno. Peter Prevc je še takšen, potem pa me spomin počasi že zapušča. ...prikaži več Ne mislim enega velikega tekmovanja, temveč da si serijski zmagovalec na pomembnih tekmovanjih.Križarju je to takšna znanstvena fantastika, da ni dojel tega daru, ki ga ima le redkokateri športnik in oseba in pljuva po Tini, ob prvi priliki, ki se pokaže. Ta dar in posledično medalje v serijah na olimpijadah in svetovnih prvenstvih daleč odtehta morda športnikove muhe in posebnosti, tudi če so. Križar je pa v Tini iskal le to, da mu mora biti enaka, torej "naša", da se počuti džeka. Njene veličine pa itak ni dojel.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.