Slovenija
9028 ogledov

Znana prva strokovna ocena glede smrti po cepljenju

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Decko 13:35 05.januar 2021.

    Itak bojo vse zanikal, kot tistega, ki je ugotovil, kako nas kastrirajo in poneumlajo s to svinarijo

  • Avatar ovca
    ovca 13:19 05.januar 2021.

    Vladni lažnivci, vas lahko priklopimo na detektor laži? Ker nam lažete že cel čas, sami sebi morda, ampak morda verjamete vse, kar bleknete. Res ste totalni IDIOT*I!

    • Miran Kušar 14:11 05.januar 2021.

      Vse kar lahko škoduje Janševi vladi bomo uporabili za trobljenje, če tudi je laž! Oseba je bila stara več kot devetdeset let z pridruženimi boleznimi. Logično je da vsakršno cepivo ima nekaj stranskih učinkov, ki oslabi imunski sistem ravno zato ...prikaži večo da se doseže njegov odziv na vdor virusa. Vendar v povprečju cepljenih so koristi neprimerno večje od stranskih učinkov. Sem prepričan, da če bi tega starostnika cepili z placebo, bi bil rezultat enak, torej smrt.

  • Avatar lolekbolek
    lolekbolek 13:08 05.januar 2021.

    Sem 100% da oseba ni umrla od cepiva, ker je cepivo varno, sej so rekli po tv-ju. Sem prepričan, da je oseba umrla zaradi starosti in ne cepiva, boste videli, počakajmo, da nam po TV-ju povejo.

    • popokatopetl 13:34 05.januar 2021.

      Kolikor vem, je bilo cepljenih nekaj tisoč starostnikov po DSO. Če bi bil s cepivom velik problem, bi bilo najbrž že več deset smrti. Posamezne hude alergijske reakcije na cepivo so žal verjetne. Če bi se teh nekaj tisoč starostnikov ...prikaži več okužilo s C19, bi jih predvidoma umrlo 10%-20%. Upam da to cepivo deluje in da se bo ko pocepijo starostnike in druge ogrožene skupine smrtnost normalizirala v roku meseca ali dveh. Za ostale C19 ni življenjsko nevaren in bi lahko bilo konec tega cirkusa.

    • Avatar Leon
      Leon 15:08 05.januar 2021.

      V DOS Novo mesto je zbolelo 53 oseb od 90 cepljenih ! To ni dobra popotnica .

  • 209e2c6214dc81fb3f0c12ca0e235ef9e399b13a 14:50 05.januar 2021.

    lažejo, da se kar kadi zagotovo je po cepljenju umrlo več ljudi. Brat moje prijateljice je bil pred kovid cepljenju povsem zdrav en teden po cepljenju je umrl.

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 15:40 05.januar 2021.

    Nekaj je torej jasno...Po cepljenju in zaradi cepljenja lahko zboliš za Covidom in morda tudi umreš, če nisi najbolj "v formi".. Ni pa še jasno, če cepivo tudi deluje in če, kako dolgo "drži"...

  • krucefiks 14:40 05.januar 2021.

    pravočasno ste obveščeni o vsaki hudi reakciji,smrt pa zagotovo,če pa rabite 6 dni da razložite zakaj se gre imate pač problem,za laži morate biti preklemansko pametni ko za resnico čisto nič ,to vsaka odrasla oseba ve.Vse smrti pripisujete covidu zdaj ...prikaži več naenkrat pa drugače ,ali smo spet vsi mi krivi ,morda pa le najdete kak izgovor za nasmejat se

  • igorgeus 14:55 05.januar 2021.

    glavni, da si cepljen. če potem umreš ali ne, več očitno nikogar ne zanima.

  • astibo8020 16:59 05.januar 2021.

    Neodvisnih strokovnjakov, ki so podrejeni politiki in prejemajo covid dodatek? Dvomim, da so delali obdukcijo na tej "zelo stari gospe". Izdali so samo mnenje, ki pa s trenutno politiko nima veze. Malo morgen.

  • vera23 20:39 05.januar 2021.

    Strokovna?

  • Avatar Leon
    Leon 08:45 06.januar 2021.

    Strokovna komisija pod vodstvom ministra za zdravje dr. Janeza Janše je potrdila .....

  • krucefiks 07:25 06.januar 2021.

    https://www.facebook.com/nxever/posts/3808887449122662

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.