Slovenija
19753 ogledov

"To bo za večino kreditojemalcev znatno olajšanje"

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 23:05 19.junij 2023.

    Dopuscam moznost zavedenosti posameznikov. 95% jih je vedelo, v kaj se spuscajo. Prvo bi bilo dobro, da nehajo lagati sebi, potem pa se nam. Ostali evrski kreditojemalci bojo placali skozi obrestno mero vsa bancna izplacila frankovcem. Vsaj nehajmo se sprenevedati. ...prikaži več Gemblali so. Vazili so se s tem. Racun bojo placali nic krivi.

  • rd2dmk2 06:50 20.junij 2023.

    najprej - nevednost ni opravičilo. to je sedaj veljalo v pravni praksi. sedaj je pa naenkrat tudi to možno. kaj če bi še jest, ko sem šel vlagat v delnice , lahko zanazaj dobil vložena sredstva, katera so izpuhtela ekam ...prikaži več v žepe nesposobnih upraviteljev. a mi je kdo rekel da je tam tveganje ? potem naj pa vrnejo vse vsem, ki so vložili v NKMB, pa vse delnice v PID-e in podobno. ja no jest bi se vprašal kdo je špekulirals franki ? meni se zdi da spet neki mučkaroši, sedaj pavlečejo VIP znanstva.

    • Naklonsky 08:10 20.junij 2023.

      V nebo vpijoč je zaseg oziroma kraja delnic NKBM. Torej, če bi jih zasegli in odkupili po en cent, bi lahko lastniki vsaj zmanjšali kapitalske dobičke drugih donosov! Res je, zagovarjanje ‘nevednosti’ je čista neumnost.

  • Naklonsky 07:59 20.junij 2023.

    Zaščita kreditojemalcev: Tudi podjetja s slabimi nameni so kreditojemalci! Ste prepričani, da nove bančne luknje ne bomo pokrivali davkoplačevalci?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.