Slovenija /slovenija/crna-kronika
2962 ogledov

To čaka voznika, ki je povzročil včerajšnjo nesrečo

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • rd2dmk2 13:45 28.november 2021.

    močnejše pirotehnično sredstvo.. ali mogoče malo manjšo bombo...a je potem atomska bomba na hirošima bila predimenzionirana pirotehnika ? tipa, ki je to stvar zmiksal obravnavat kot bombaša na tisto gorenjsko sodnico , pa še za par odtenkov bolj hudo. pa ...prikaži večpa še kermu policaju mal ušesa navit, naj grejo na samo metat petarde, nekateri ljudje se nelagodno počutijo.. mislim to pa je nasvet naše stroke policijske.

    • vzev 13:59 28.november 2021.

      Zaradi petard se boš počutil nelagodno. Nekateri se tudi počutijo nelagodno ob pasjem laježu, pa jih ne prepovemo. Tistih par dni pokanja, bodo pa ljudje že zdržali.

    • rd2dmk2 08:39 29.november 2021.

      vzev, dovoljeno je le par dni .. ampak, kaj pa je bilo tole o čemer se sedaj pogovarjamo ? in predvsem kdaj je bilo, takole gre lahko dokler ne zmanjka robe. celo leto!! glede psov pa imaš prav, nima kaj ...prikaži večj tulit celo noč , predvsem ne pa cele noči in vse noči. to pa ti dam podporo vso, pa čeprav imam rad živali.

    • vzev 19:30 29.november 2021.

      Včasih se je lahko pokalo cel december, pa se nihče ni jokal. Si vsaj vedel da je december, ne pa sedaj ko je vse mrtvo. Drugače pa imam tudi jaz rad pse, toda psi spadajo na podeželje ne pa v mesta.

    • rd2dmk2 09:46 30.november 2021.

      vzev glede petard, glej poznam primere, ko so objestneži metali petarde v vozila, pa si predstavljal kako to izgleda, ali pa v podhodih, si predstavljaš železniško postajo v ljubljani. in sem prepričan da če greš po ulici pa ti za ...prikaži veča ritjo poči verjetno ne ploškaš od ugodja. da ne omenjam ognjemetov sredi naselij, ko rakete letijo več horizontalno kot vertikalno. meni do tega ni. res ne vidim užitka pa naj obračam tako ali drugače. in ne, nimaš prav da ni včasih ni jokalo, se je. zelo se je !!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.