Zdravje
6975 ogledov

To cepivo bi uporabljali le še na prostovoljni bazi

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Kirka 15:56 10.maj 2021.

    Ali je vsakoletno cepivo proti gripi vektorsko? Ali bodo tudi tega ukinili? Aja, saj lani ni bilo gripe!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 17:59 10.maj 2021.

    Mene bolj zanima če je že skoordiniral čiščenje bazena na Krku.

  • dani5 19:12 10.maj 2021.

    Največji problem cepljenih je, da so uradno zavedeni o varnosti cepiv. Kako bodo sanirali te poškodbe? Nihče se potem ne zmeni zate.

    • mph 19:52 10.maj 2021.

      Kakšne poškodbe? 10.000x so izračunali je večja verjetno zbolet in umret zaradi covida kot pa zaradi cepiva.

    • dani5 20:37 10.maj 2021.

      Vidiš kako si zaveden. Zaupaj znanosti in preberi dejstva iz znanstvenih člankov.

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 16:36 10.maj 2021.

    Torej so me spet nat..ili. Tako jko sem se cepil s prvim odmerkom, po takih hvalospevih, zvem da je bilo v resnici slabo. In ti ki se cepijoi sedaj, bodo pred mano cepljeni tudi z drugim odmerkom. Jaz pa bom ...prikaži več dober za prehod mej šele po koncu sezone. Kasneje se ne bom več cepil. Kakršne sreče sem, me bodo tudi z drugim cepivom zopet nekje prevarali, seveda z mnogo modrimi pojasnili. Kaj je s Sputnikom V?

    • krucefiks 16:45 10.maj 2021.

      Covid je bolezen krvnih žil in ne pljuč,cepiva so neregistrirana in začasno dovoljena zaradi hude smrtnosti od covida???? ,kje so ti mrtvi ,koliko jih poznaš ,že eno leto sprašujem vsepovsod pa sem po dolgem in poćez službeno in vedno odgovor ...prikaži večr -menda je en zbolel ali pa se celo najde kak ,da celo pozna da je zbolel ,kar seveda to ni epidemija,Pogrebov ni ,to bi moralo skozi biti,ampak podlegate strašenju eni,preprosto se ne cepit,čuvajte zdravje madona ,če ne pa doma bodite ,če se bojite

    • breacker 20:35 10.maj 2021.

      Pri nas je mrtvih bolj malo. V Bergamu jih je več. Veš kolokokrat so zavrteli eno te isti posnetek, ko kamion s trupli, ki jih ne vidiš, zavija desno v krizišču... Toliko mrtvih, da nehaš šteti kamione...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.