Slovenija
12440 ogledov

Izredno zaskrbljujoče: Kljub simptomom množično hodijo na obiske

Komentarjev 62
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • eosss 12:41 30.november 2020.

    Pa kdo dejansko resno jemlje te ankete??? Jaz vedno vse odgovorim kontra, veliko ljudi ki jih poznam, tudi klikajo kar nekaj, tako malo za zabavo... Pa 527 ljudi in socialna omrežja res ni nek reprezentativen vzorec za celo državo...

    • vzev 17:29 30.november 2020.

      Ne, rabiš verjeti anketam. Pelji se malo po podeželju in boš videl koliko je druženja. Veš, da je ljudem že dosti teh kretenskih ukrepov.

  • evelux 12:55 30.november 2020.

    Ni mi jasno kako si lahko nekdo izmišjuje kar nekaj v tri dni enostavno ne znajo druga kot obtoževat ljudi za vse so krivi navadni smrtniki ..... temu še otroci več ne verjamejo .... ni mi pa jasno kako noben ...prikaži več od tam zgoraj nima korone in noben ne leži v bolnici na intenzivni noben na respiratorju ...... zelo zanimivo

    • Avatar MS
      MS 13:25 30.november 2020.

      @evelux => tebi očitno ni jasno zakaj! Dobrohotno ti pojasnim! Zato ker "oni od tam zgoraj" ukrepe v glavnem upoštevajo! Kajti če držiš distanco prenos ni mogoč! Če nosiš masko drugega ne moreš okužiti! Če razkužuješ in redno umivaš roke ...prikaži veče ščitiš sebe in druge pred okužbo! Če se ljudje ne zbirajo nezaščiteni in v večjih skupina prenos ni mogoč! In če bi vsi te ukrepe dosledno sprovajali kmalu nebi bilo več prenosa okužb! A žal so med nami kreteni! Tako preprosto je to!

    • lulibuc 14:24 30.november 2020.

      MS. utihni govno jedno in ne mešaj dreka. Nismo mi krivi, če si zabit kot kamen.

    • Avatar MS
      MS 14:42 30.november 2020.

      Ohoho, mali lulibuc se spet napenja! Da se nauš vsral beda mejhna! Naj ti mama pojasni da so žalitve, primitivizem in prostaštvo odraz besa in nemoči proti argumentom ki jih ne moreš ovreči! A je hudo! Še enkrat preberi kaj ...prikaži več sem napisal in to ovrzi s protiargumenti! Daj, saj zmoreš! Čakamo!

    • maresem 15:00 30.november 2020.

      MS, kakšnim argumentom pa? A lažem, ki nam jih vsiljujejo? To so tebi argumenti? Blagor umobolnim ker ne vedo kaj delajo in blebetajo.

    • lulibuc 15:05 30.november 2020.

      M-Serator, luli ima 182cm, 90kg. Kdo je pa usrane, pa sam dobro veš, saj si sproti ne utegneš menjati plenic. Ja, covid je zajebana reč

    • Avatar MS
      MS 15:09 30.november 2020.

      Tukaj lahko preverite na kakšne "strokovnjake se sklicuje covid-kreten maresem: http://www.pressonline.rs/plus/Nauka/310746/mila-aleckovic--profesorka-napasnica.html In vse vam bo jasno! maresema je zasvojila srbska psihična bolnica katero zaradi njenih javnih nebuloz ža obravnava srbsko pravosodje!

    • Avatar MS
      MS 15:19 30.november 2020.

      Ok lulibuc, se opravičujem! Torej nisi mali kretenček, temveč ogromen kreten! No zdaj še to vemo! OK! Kaj pa protiargumenti mojim trditvam? Jih boš kaj našel ali boš spet besno, nemoćno primitivno žalil! Ma kaj sprašujem....

    • Avatar MS
      MS 16:14 30.november 2020.

      No še slabši pa je maresem! Ta se sicer v obrambo svojih zablod sklicuje na srbsko prevarantko ki so jo že srbi sami razkrinkali in celo ovadili! Ko mu pa še tu posreduješ resnico o njegovem idolu Mili Alečkovič se ...prikaži več pa skrije v mišjo luknjo!

    • Avatar MS
      MS 16:17 30.november 2020.

      In še enkrta test za oba covid-kretena: 1. ali je cilj kapitalizma pridobivanje kapitala? 2. ali so gospodrske panoge instrument za ustvarjanje kapitala? 3. ali se gospodarske panoge trenutno globalno ustavljajo? 4. ali je za to kriva globalna pandemija covida-19? ...prikaži več? 5. ali gre za svetovno zaroto in če kdo jo izvaj in proti komu? 6. komu koristi globalno ustavljanje gospodarskih panog!

    • maresem 18:00 30.november 2020.

      MS zblojenec. Srbska prevarantka je zate primitivno gobezdalo prof. dr. a tebi to nič ne pomaga, ker si fuknjen do amena. Še naprej zbolevaj za covid prehlad in vsi tvoji somišljeniki, bumbar.

    • Avatar MS
      MS 19:36 30.november 2020.

      1) Srbski mediji o Moli Alećkovič! Prispevek Milan v petek, 16. maja 2014, 11:41 "V zadnjih dneh smo bili priča nepremišljenim podlim napadom Mile Alečkovič, na univerzo Megatrend in na stotine profesorjev z univerze Megatrend ki so ji dajali kruh!

    • Avatar MS
      MS 19:37 30.november 2020.

      2) Srbski mediji o Moli Alećkovič! Prispevek Milan v petek, 16. maja 2014, 11:41 Ne izbira besed in še zdaleč ne na akademski ravni. Ta ženska, katere glavni biografski podatek (v šestem desetletju njenega življenja) je, "da jo je Mati ...prikaži več Mira vodila v francoski vrtec" - blati univerzo Megatrend.

    • Avatar MS
      MS 19:38 30.november 2020.

      3) Srbski mediji o Moli Alećkovič! Prispevek Milan v petek, 16. maja 2014, Na srečo se vsi, ki jo poznajo, zavedajo njenih laži in podlosti, pa tudi prevare. Ta ženska ki je že sredi devetdesetih let poskušala z nekaj "pisanih ...prikaži večh laži", služiti denar je padla v norost, ki je ni mogoče ničesar upravičiti. Ženska je klinični primer koristoljubnega psihopata! 1 0

    • Avatar right
      right 20:19 30.november 2020.

      MS saj vemo, da si idiot, ne rabiš to posebej dokazovat

    • Avatar MS
      MS 09:40 01.december 2020.

      Za polpismene ovce ala maresem in right so najbolj nevarne visoko izobražene barabe kot je to Alečkovička! Ona je ciljno opredeljena ravno na take umne maloposestnike ki jih je najlažje izmanipulirati in nategniti! To so na balkanu že spoznali le ...prikaži več nekaj slovenskih buteljnov ji še naseda!

  • Avatar ovca
    ovca 12:41 30.november 2020.

    Kakšno nakladaaaanje! Ali pišete novo pravljico "Tisoč in ena noč"?

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 13:39 30.november 2020.

      Ti levičarska zguba itak v nič ne verjameš dokler tega ne izprobaš!! Želim ti,da se okužiš z težjo obliko,da boš videl kaj ti ljudje prestajajo!! Taki kot ti ste sramota naroda in bi se vas morali na nek način za ...prikaži več vedno znebiti saj ste zgube izkoriščevalske brezposelne!!

    • maresem 14:34 30.november 2020.

      Posluš omega a misliš, da so samo levičarji spregledali resnico? Nisem levičar, pa mi ne bo nihče prodajal teh nebuloz in laži, tako da pazi kaj pišeš. Tako levi, kot desni ste navadne pizde ali pa normalno osveščeni, toliko o teh delitvah.

    • abraham5 14:44 30.november 2020.

      50 odtenkov ovce😂🤣🤣

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 15:16 30.november 2020.

      @ovca se je nažrla,vzela terapijo.... .Zdaj ne bo mira do 2h zjutraj.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 16:56 30.november 2020.

      maresem No budalo kakšna pa je resnica?? Zame je resnica 1300 hospitaliziranih in 50 smrtnih žrtev dnevno!! Res umirajo večinoma starejši ampak ljudje,ki namerno širite okužbo ste sramota človeštva!! Niste vredni,da vas pes poščije!! Seveda te razumem,da je teško,ker so ...prikaži večo gostilne zaprte nekateri pač rabite dnevni odmerrek!! Vsem,ki trdite,da je to nateg želim,da zbolite za tem virusom,da na lastni koži doživite ta "nateg"!!

    • abraham5 17:03 30.november 2020.

      odlično napisano

  • popokatopetl 14:51 30.november 2020.

    Če država ne jemlje resno, ne vem zakaj pričakujejo da bodo ljudje? Po službah je precej širjenja zato, ker nadomestila niso dobro urejena, marsikdo ni upravičen, krit mora delodajalec, država povrne čez dolgo časa ali pa tudi ne. Stike so ...prikaži več že nevemkdaj nehali sledit in izdajat odločbe. Osebje v DSO so začeli redno testirat šele pred tednom. Potem so pa obiski krivi.

    • maresem 15:01 30.november 2020.

      Za prehlad se ni še nikoli ostajalo doma.

    • maresem 15:02 30.november 2020.

      Še manj pa za goljufivi PCR test, ki je samo podlaga za mafijsko krajoi denarja in teror nad ljudstvom.

  • vzev 17:28 30.november 2020.

    Pa to je že vsakemu jasno, pa sploh ne potrebuje te ankete. Avtov pred hišami je toliko kot prej že dolgo ne. Druženja pa še več. Veliko kdo ne more hoditi v službe, ker je ta nesposobna vlada vse zaprla, ...prikaži več potem se pa ta čas družijo. Kaj res mislijo, da bodo ljudje čepeli v hiši in čakali da dan mine?

  • Avatar Leon
    Leon 15:48 30.november 2020.

    "Izjemno zaskrbljujoče je dejstvo, da je ravno v skupini ljudi, ki še vedno hodijo na obiske, skoraj četrtina takih, ki poročajo o dveh ali več simptomih okužbe z novim koronavirusom," pravijo pri Covid-19 Sledilniku....sporočajo na NORA 24 !

  • Avatar praufo
    praufo 13:25 30.november 2020.

    joj , kako se jaz zaskrbljen , čist sem iz sebe, neskončno zaskrbljen ...nohte si grizem, ne vem kaj naj požrem al spijem, da bo to minilo ... kako more biti človek , ki kasira par jurjev na mesec tako ...prikaži več zaskrbljen? ne razumem, pa ne me jebat , sami licemerci hinavci in paraziti, a vas skrbi, ker ne bo več taka plača ?

    • Marcelko 14:27 30.november 2020.

      Lažnivi, jaz tudi upam, da tebe pošlata nekaj trdega čez puklasti hrbet in da ne prideš k sebi do naslednje jeseni, idiot zarukani.

    • Avatar praufo
      praufo 17:51 30.november 2020.

      lahko škripnem zarad kovida, to bi bilo še najbolj enostavno, pa sej ti dajo tabletov, al morfija, al ne vem kaj, sej sem že bil v bolnici, laznivec, ne me basat ... smrti sem gledal v oči, zato se je ...prikaži več ne bojim za razliko od ostalih požeruhov, ki bi na tem svetu nagrabili kar se da ... in ravno zato se bojijo smrti, ... zato ker bo vse nagrableno tukaj ostalo ... smola

  • Marcelko 15:59 30.november 2020.

    https://www.facebook.com/photo?fbid=10158523447391195&set=a.10150128456256195

  • lulibuc 14:22 30.november 2020.

    Pa kaj mislite vi prasci gestapovski, da bo folk zaprt 24 ura na dan, 12 mesecxev, leta in leta? Gonite se v 6 PM in spizdite že enkrat iz te tiranske lažnjive scene ker dobro veste koliko je ura in ...prikaži več da boste najebali ko majmuni, ko se bo narod zavedal kaj ste mu naredili. Eni že vemo, drugi še bodo.

    • abraham5 14:44 30.november 2020.

      luli a si spet iz dojke ušel

    • lulibuc 15:07 30.november 2020.

      obrezanček5, povej mi svoj TR, da ti nakažem za pleničke ker vem, da ti jih primankuje

    • abraham5 16:04 30.november 2020.

      evo to se pa zgodi če mamino mleko zakisa v trebuhu lulija😂🤣

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 16:55 30.november 2020.

      @lulikopile je kmet.

    • alibaba40 06:59 01.december 2020.

      @luličebulček, pri tebi je virus očitno mutiral že v mladosti. začni gledati risanke, čebelico majo, smrkce... , za domačo nalogo pa z voščenkami nariši kakšnega metuljčka in sonček. jutri nadaljujeva z interaktivnim šolanjem. potrebuješ močno voljo, uspeh ne pride čez ...prikaži več noč, ampak do marca boš zaprt in ti bomo pomagali.

    • puelasedulaest 17:01 02.december 2020.

      Imaš lulibuca v glavi, je nevarno!!!

  • Ender3 13:07 30.november 2020.

    Kdo iz politike piše dnevne scenarije izbrani stroki, da se lahko ohranja ukrepe?. Dejstvo je, da nekaterim prikazovanje številk ohranja mir za tiste v duševni, finančni....stiski, jim očitno ni mar ,a prava škoda šele prihaja.

  • onyxx 19:34 30.november 2020.

    Vprašajo naj se, zakaj hodimo po obiskih...zaprli so šole, trgovine, podjetja, pričakujejo, da se boš sprehajal z nagobčnikom...meni je logično, da se folk dobi pri nekom doma in se tam normalno druži.

  • Pepe007 08:19 01.december 2020.

    Balkance samo šiba vzgoji. Svoje pameti nimajo. To pač tako je. Bolj proti severu polotoka se gre, več je dejansko "balkana" v glavah in mentaliteti ljudi. Korona številke sedaj to jasno pokažejo. "Brati" proti jugu imajo manj težav.

  • Avatar Sarah_Hernandez
    Sarah_Hernandez 20:09 30.november 2020.

    Na spletu s prenosnim računalnikom zaslužim veliko denarja (100 € do 200 € / h). Prvi mesec sem prejel ček za 28536 €, to spletno delo je preprosto in enostavno, ni mu treba iti v pisarno. ... >>>>> www.MagnifyIncome.Com

  • reunecor 22:44 30.november 2020.

    www︎.︎Marbie︆.︆net - oddličen prrojekt za odrrasle, ki želikko najti partnerja za sseks

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 23:40 30.november 2020.

    kaj si pa inštalirate gluposti na telefon ,da vas sledijo,vpn si raje inštalirajte

  • miho 18:31 30.november 2020.

    Bodo morali še po stanovanjih hoditi inšpektorji :(

    • Avatar right
      right 20:20 30.november 2020.

      k tebi kar naj gredo, gliha vkup štriha

  • leonardo 13:10 30.november 2020.

    Priznam. Sem grešni kozel. Vseskozi nisem nikogar poznal s korono, glej ga zlomka, sedaj mi jo je sin prinesel iz službe, Ne nakladam. Sin je v karanteni in nima skoraj nobenih znakov Korone. No pri meni je malo drugače. Upam, ...prikaži več, da se ne bo razvilo v kaj hujšega, nekaj pa vem, nikoli več ne bom dvomil, da ta virus res razsaja.

    • leonardo 13:12 30.november 2020.

      Še nekaj bi rad povedal. Pri nas ne sprejemamo obiskov, ne hodimo ven imamo pa zanesljivega človeka, ki nam hodi v tgovino in hrano pušča na kljuk9i! Ne vem pa koliko časa traja, če se zdraviš doma brez zdravnika.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 13:35 30.november 2020.

      Želim ti čimprejšnje okrevanje!! Seveda ljudje ne verjamejo in jim ni mar če drugi zaradi njih zbolijo za težjo obliko!! Za moje pojme to niso ljudje ampak sramote od človeka!! Imam kar nekaj znancev,ki so zboleli za težjo obliko nekateri ...prikaži veči so izgubili boj drugi počasi okrevajo in vem,da jim bo ta bolezen za vedno pustila ,če ne drugega hudo izkušnjo!!

    • leonardo 13:45 30.november 2020.

      Omega, hvala ti.

    • eosss 13:47 30.november 2020.

      @leonardo jaz sem prebolel korono pred 3 tedni brez zdravnika, nobenih posebnih težav nisem imel, 2 dni vročine, 3 dni zmernega glavobola in utrujenosti, 3 dni brez voha in okusa, nato se mi je okus kar hitro vrnil, voh pa ...prikaži več še po treh tednih ni čisto normalen... skratka, prebolel sem brez problema.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 13:59 30.november 2020.

      eosss Mislim,da je že dejstvo,da si dobil korono grozno!! Lepo je,da si jo prebolel kot gripo žal pa veliko ljudi te sreče nima!!

    • lulibuc 14:25 30.november 2020.

      Pri nas je rasajal vsako sezono in še bo, pa smo še vsi živi, jajčko polulani. pa ozdravi čim prej od tega prehlada.

    • Marcelko 14:29 30.november 2020.

      Javkajoče bitje, malo se ozri okoli sebe, koliko rakavih in podobno hudo neozdravljivo bolnih je in nič ne cvilijo, kot ti, zato šadap in ne smrkaj kot 3 leta star otrok. Slednji neozdravljivi so potrebni pomoči in zdravja, ne pičke, ...prikaži več kot si ti in tebi podobni preseratorji.

    • leonardo 16:23 30.november 2020.

      Marcelko, madonca, da me boš pa tako prezmerjal pa niti v sanjah nisem predvidel. Namreč ne jokam in ne javkam. Ja celo to bom povedal, da ni prav, da rakavi bolniki in marsikdo drug nima dostopa do zdravnika in da ...prikaži več pišejo samo o koron9i. povedal sem le, da nisem pravzaprav verjel v korono, dokler jo nisem sam dobil. Nič ne stokam niti ne jamram kot tri letnik, pa če ne bo nujno tudi ne bom šel k zdravniku. Tako da, ja vidim, da ne marate priznanja, da ta bolezen obstaja.Sicer pa ostani zdrav

    • leonardo 16:24 30.november 2020.

      da nas boš še naprej tako lepo zmerjal s pičkami, čeprav mi ni jasno zakaj sem si to zaslužil.

    • leonardo 16:28 30.november 2020.

      Eoss tebi pa hvala za odgovor. Sedaj vem kaj lahko pričakujem in koliko dni. Vsepovsod je samo napisano, da ostani v karanteni 10 dni. Nikjer pa koliko dni bolehaš, če ne greš k zdravniku. No kot sem napisal ne bom ...prikaži več delal drena po ambulantah, Upam, da me še ti ne boš spoznal za triletnega otroka, ki cvili in jamra, ker tega namena nisem imel.

    • Avatar right
      right 18:11 30.november 2020.

      lepo in prav ti je marcelko napisal, sploh med vrsticami, čeprav to ne znaš brat. vsaka kihavica in prehlad je korona. je, za paničarje in dobičkarje. pojdi ležat k ranocelnikom, ti bodo še plačali za to

    • leonardo 08:24 01.december 2020.

      robinhud, vidiš samo to sem pričakoval, pa sem dobil toliko minusov kot da sem največji kriminalec zato, ker sem se okužil s korono. No pa človek od odgovorov spozna pravetga Človeka. Hvala. Pri meni je isto.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.