Slovenija
25070 ogledov

To globo so pred letom dni ukinili, zdaj jo spet uvajajo

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar NickMason
    NickMason 18:38 14.februar 2023.

    Jaz nisem opazil da mi ne bi kdo dal računa,prvič nisem naiven ,kako lahko dokažeš ,če gre kaj narobe,a računa nimaš???? To je bedarija na kvadrat.

    • SlavkoKrizman 19:16 14.februar 2023.

      račun bi lahko bil tudi digitalen recimo?

    • oneh 19:18 14.februar 2023.

      Nihče te ni oviral, da ne bi vzel računa za primer, če gre kaj narobe. Danes pa že veliko trgovcev ima račune v elektronski obliki. Če npr. plačaš s kartico Magna gorivo na črpalki se ti v tvoj profil skenira ...prikaži več račun. Pol me bo pa inšpektor oglobil, ker ne bom imel papirnatega računa s katerim obremenjujem okolje, uničujem drevesa in povzročam toplogredne pline. Pol pa je nova parola levakov: Zelena je nova rdeča. Ja šur? Mejte svobodo in plešite levaki= bedaki!

    • SlavkoKrizman 19:33 14.februar 2023.

      važno, da je politično končan komentar...ker brez tega se pač neda nekaj napisat

    • Avatar NickMason
      NickMason 20:05 14.februar 2023.

      Digitalni račun je dokaz,povsem v redu,samo nekdo nima maila,oz se noče ali ne zna ukvarjat s tem,pa mu treba dati papirnatega.Da ga pa ne dobiš pa je nesprejemljivo.

    • SlavkoKrizman 20:13 14.februar 2023.

      Nisem zasledil, da računa nebi dali...glede digitalnega...ja se pač tem, ki maila nimajo natisne račun...še vedno boljše, kot tiskanje vsakomur

    • SlavkoKrizman 20:14 14.februar 2023.

      recimo za 1l radenske račun ni ravno potreben kajne?

    • Avatar NickMason
      NickMason 20:25 14.februar 2023.

      itak

    • oneh 21:27 14.februar 2023.

      Kak ni potreben za 1 l Radenske? Če ga nimaš, ko zapuščaš trgovino ti inšpektor lahko naloži 40€ globe. Tudi v svobodi in še posebej ko levaki plešejo.

    • SlavkoKrizman 21:47 14.februar 2023.

      oneh nisi razumel poante....si pa zopet nasral tvoje politične kozlarije....v rit si vtakni leve, desne in vse kar je vmes

    • robi2107 23:03 14.februar 2023.

      Bravo, slavc.

    • Avatar pantani
      pantani 06:36 15.februar 2023.

      oneh,približek amebi!!!

    • rd2dmk2 09:07 15.februar 2023.

      oneh, sam zate.. ko bom dobil račun samo za en liter radenske , brez dodatka za 100 reklam in popustov in kuponov bom jest najbolj vesel potrošnik. sedaj pa se ti in tvoji praznoglavinapumpani šefi začnite ukvarjat z varovanjem gozdov ...prikaži več tako da greste v Tuš, Špar, Mercator, Mercur in zahtevate račun in samo račun brez kilometrskih dodatkov. a bo šlo SDS-vska .. šema

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:43 15.februar 2023.

      rd2dmk2 ,odlično povedano,bravo👏👍

  • bobubob 19:08 14.februar 2023.

    Kriza?? To je le zanič opravljeno delo (ne)odgovornih. Oziroma sabotaža.

    • oneh 19:21 14.februar 2023.

      Maš prav- taubijeva zanič in neodgovorno opravlja dela, ko sabotira vse, kar je prejšnja vlada sprejela. Pa naj se gre za večje neto plače ali dolgotrajno oskrbo ali tiskanje računov. Upam da 400.000 bedakov sam,o da ni Janša dnevno plača ...prikaži več vsaj 10 glob. Bedaki zarukani.

  • lojs 20:22 14.februar 2023.

    cilj te nove oblasti je zamenjat čimveč kadrov JS in spremeniti čimveč zakonodaje, sprejete pod prejšnjo vlado ... samo to znajo in prav nič drugega

    • Boschtjan Zupanchich 20:36 14.februar 2023.

      Ja, Točno To, ker tak parazit ni še nikoli nič drugega znal in tudi ne hotel, kot samo krasti drugim !!! ! !!!

  • bozo666 07:51 15.februar 2023.

    Pofukani levaki zajebani

  • rd2dmk2 08:58 15.februar 2023.

    in tretja .. Breznik jamra o varovanju gozdov.. ma nemoj.. greš v štacuno po štruco kruha. en artikel. zraven računa pa meter papirja in sto reklam in akcij in kaj vem še česa. naj se tisti Breznik iz SDS rajš ...prikaži več v to utika.ne pa v račun.

  • robi2107 23:01 14.februar 2023.

    Jakopovič je dobro izpostavil. IKEA recimo na željo izda e-račun, ki se naloži na tvoj profil (če si registriran). In recimo, da telefona nimaš s sabo. Ali ti je crknil. Laj tedaj?

    • rd2dmk2 09:02 15.februar 2023.

      inšpektor gre v trgovino in zahteva vpogled v blagajno in ugotovi da je bil račun izdan. me pa zanima, kako boš ti uveljavljal napako , če nimaš telefona sabo in boš šele doma ugotovil, da so te nasamrili.. upam da ...prikaži veča boš izterjal še potne stroške in čas, ko seboš vračal nazaj v IKEA-o z vso šaro.

    • robi2107 09:43 15.februar 2023.

      Lepo. Šel bom z nafilanim telefonom nazaj in reklamiral. Potni stroški so minorni, ker imam do IKEE 10 minut s kolesom. Časa ti pa itak ne povrne nihče tudi, če imaš tiskan račun. Zdaj pa ti meni povej, kako bi me nasamarili.

    • rd2dmk2 14:49 15.februar 2023.

      robi hvala zemlji hvala nebu da so ikeo postavili na mejo tvoje posesti. jest moram čez pol SLO. kako so te nasamarili. kupiš 3 artikle vsi so v akciji s popustom. na blagajni ti pozabijo upoštevat 1 popust. me zanima ...prikaži več ali boš pogruntal takole na pamet. še bolj pa je to prisotno ko greš v nakupe po špecerijo, ko imajo naši najlupši sosedji in nesosedje vse v akcijah, pa šele na računu vidiš a akcije so al niso. in mimgrede, zaslužim si eno kavo , mar ne, za vas, ki vam je vse kristalno jasno

    • robi2107 16:53 15.februar 2023.

      Serješ klamfe na pamet. V IKEI sem bil ene 2x, zapravil skupaj 100, 200 eur za stvari, ki jih pač nucam. Ne, račuba nisem dobil na mail, ampak v roko. Izpostavil sem jo, ker vem, da tam to (tudi) tako ...prikaži več poteka. Račune dobivam v roko. Hepi?

    • rd2dmk2 18:20 15.februar 2023.

      robi, jest sem ti lepo razložil kako je če nimaš e-ačuna ob izhodu iz lokala (trgovine ),inšpektorju poveš da so ti ga poslali na tvoj elektronski naslov. in inšpektor gre v trgovino in takoj na blagajni to lahko preveri. to ...prikaži več je bil moj prvi odgovor. tebi , ki si maloumen, moram dvakrat razložit, pa verjetno še stokrat, da boš mogoče doumel, da obstaja še kaj drugega , kot tvoje pesmarice. glede tistih akcij pa, skoraj vsak mesec se moram prerekat po trgovinah, da naj nehajo goljufat.

    • robi2107 19:11 15.februar 2023.

      Lepo sem ti razložil, da se mene v osnovi to ne tiče, ker dobivam račune v roko. To je bil moj prejšnji odgovor. Tebi, ki si maloumen, bom pa to povedal še enkrat. Pa še narisal ti bom, če ne ...prikaži več znaš brat. Kakšne maš pa ti probleme po trgovinah, je pa tvoj problem. Jaz teh težav nimam.

    • robi2107 19:21 15.februar 2023.

      P.S. Inšpektor bo pa lahko šel v trgovino, lahko pa tudi ne. Njegova stvar. Regelc zahteva, da imaš TI račun pri sebi, ko greš iz trgovine, če veš, kaj pomeni "imeti pri sebi". Trgovec ga mora imeti pa v svoji ...prikaži več blagajni. Vsak SVOJEGA. OK?

    • rd2dmk2 09:11 16.februar 2023.

      mene ne zanima niti kolkkrat si šel v IKEA in kolk si zapravil. bahaj se komu drugemu. sam si postavil trapasto vprašanje kako je če imaš na telefonu , ne jest. zdej a si tolk dementen ali da svojega ne ...prikaži veče znaš prebrat. ja. je pa sedaj spet OBVEZEN račun, za kar sem se tud jest boril, ne pa neke e-traparije. in za povrh, pred leti je en obrtnik imel velike zahteve, ker se mu je račun izpisal na a4, potem na a3 format, vse skupaj je člo na5x5 cm. in je želel šparat papir.pred 20 leti. dons pa ?

    • robi2107 09:39 16.februar 2023.

      Ful je bahanje z zapravljenimi 100, 200 eur. Morda zate, če zlepa ne vidiš toliko na kupu. Glede ostalega ti pa niti ni vredno odgovarjat. Sem ti že vse napisal.

    • rd2dmk2 14:01 16.februar 2023.

      ja no robi2107 ne vem zakaj si moral napisat da si šel 2x v IKEA. zdej ve vsa SLO. pa da si zraven še zapravil malo. zame je to bahanje. tudi tist ki maha s kurcem od 8 cm in ...prikaži večn vpije da mal 8cm dolgega se baha. tolk da boš končno dojel . pa saj vem da nimaš kaj odpisovat, saj še sam ne veš kaj sam napišeš.

    • robi2107 14:57 16.februar 2023.

      Sirotek

    • robi2107 14:59 16.februar 2023.

      Pizda, si bebec, na kaj se obešaš. Najprej serješ o nekih potnih stroških, ko ti odgovorim, da so ti minorni, ker imam do tam 10 min z bajkom, si izmisliš nekaj tretjega. Ma pejd v pizdo materno OK. Sprav se ...prikaži več kerga druzga jebat, mene pa na mer pust.

    • rd2dmk2 16:33 16.februar 2023.

      robi a si ti edina mona v SLO ? verjetno res. komu mar če si sosed IKEA-i. jest sem zelo deleč stran. jest. in če me nategnejo in se moram tja vrnit ne bom rabil 10 minut cip-cop ampak uro ...prikaži več in več z avtom pa še pol tanka skuril. torej jest. pa še kakih 100.000 drugih. ampak ti si pa car carjev in vesolje se vrti okol tebe. vse samo zate. kaj če bi ti zame urejal reklamacije , s tvojim biciklom. mogoče enkrat v mimovste, drugič v conrad, tretjič kaj imate še v vaši ljubljani.

    • robi2107 17:07 16.februar 2023.

      Imamo vse sorte. In že tretjič ti pravim, da račune dobivam v roko in se me to v osnovi ne tiče. Znas brat, al ti narišem? Ti pa dobivaj račune, kakor hočeš, bmk.

  • Boschtjan Zupanchich 20:34 14.februar 2023.

    A Brezdelneži Parazitski Zlobni Pokvarjeni že spet iščejo načine , kako bi nam samo še Bolj Kradli, in nas tako samo še Bolj molzli ??? !!! ???

  • Avatar jezeran
    jezeran 21:09 14.februar 2023.

    Pravilno, nič dela na črno

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 21:06 14.februar 2023.

    To je bila le še ena Janezova puhlica, ki je bila sama sebi namen.

  • rd2dmk2 08:53 15.februar 2023.

    zakaj moram jest kot potrošnik zahtevat račun. in kreteni iz SDS pravijo da je to fašizem. ja zanje je vse fašizem, kar ne požegna velik janez. greste na kavico , kelnar prinese kafe in zaračuna. kako vi dokažete da je ...prikaži več zaračunal po ceniku? in drugič.. ko greste iz lokala, kako dokažete kretenom iz lokala da ste... kaj , no kaj .. PLAČALI !... vse ostale frizerje in podobno šaro , pa nima smisla. žal je tako da v vseh letih niso niti enga oglobil, ker je bil brez računa. ŽAL.

  • rd2dmk2 08:55 15.februar 2023.

    in še druga varianta. greste med naše trgovce.. v štacuni listek AKCIJA- minus in minus.. ko pa prideš domov pa pregledaš tisti papir-- pa o čudo božje-- nobenih popustov. ja in kaj sedaj ? čeimaš papir greš nazaj v štacuno. ...prikaži več pokličeš tržnega inšpektorja, pa lepo skup oglobita lopovskega štacunarja, ki razobeša table z popusti, na blagajni pa nula..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.