Magazin /magazin/film-glasba-tv
77 ogledov

"To je bila zame in za moje otroke velika travma"

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Darko Gavric 08:45 22.februar 2014.

    A je danes cilj novinarjev res samo o politiki in nestrpnosti vprašanja postavljat ??? Samo štalo in cirkus znate naredit ... mogla vas je odsovit kake gluposti jo greste spraševat, sploh pa škoda mojega časa za tako slab in nepripravljen ...prikaži več intervju !!! Novinar brez priprave na intervju.

  • Žurnalček 13:02 22.februar 2014.

    Odmaknite tekst , al me pa izbrišite iz vaše evidence !

  • sivka 15:39 22.februar 2014.

    Kriminalec bo pel v Ljubljani.

  • heavyd 21:43 22.februar 2014.

    Ta ženska in vse kar predstavlja je sramota za slovenski prostor in ponos in nima kaj počet med inteligentnimi ljudmi.

  • Žurnalček 12:56 23.februar 2014.

    Ker nisem vešč računalnika , nimate pa nikjer obrasca za odjavo , vas s tem dopisom prosim , da me zbrišete iz vašega malega seznama prijavljenih . Hvala .

  • Žurnalček 12:58 23.februar 2014.

    Ja še Damjanić, ja tisti iz Knina vam manjka v Uredništvu , pa lahko naredite novo celico BIA !

  • Žurnalček 10:40 27.marec 2014.

    Nauči se čitat med vrsticami !

  • 1111 09:45 22.februar 2014.

    ...to ni nobeden interviju, to je provokacija...ta kvazi novinar ni dorasel Ceci!!!!

  • zztop 10:04 22.februar 2014.

    No sporočila njenih pesmi ne poznam in me ne zanimajo. Vem samo to o tej plastik teti, da je držala tipu , ki je imel na vesti ljudi, potem je ona prodajala nogometaše, v glavnem mafijski posli!! Intervjuja si ne ...prikaži več zasluž. Mislim halo, kako jo lahk označite še diva? No, če še o glasbi kej, mi turbofolk- al kakorkol že pravite tej muzki ni pri srcu ne naš , ne njihov !! Če bi se moral odločt pr tej muzki, m ije sigurn bolj všeč goveja kot ovčja muzka.

  • Žurnalček 13:01 22.februar 2014.

    Nekdo na Žurnalu ni normalen , al je pa Srbski nacionalšovinist. Idite u kurac vi in ta vojna prasica !

  • Žurnalček 15:29 22.februar 2014.

    Še enkrat : ODMAKNITE TEKST AL ME PA IZBRIŠITE IZ VAŠE EVIDENCE !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.