Slovenija
8600 ogledov

To je glede ukrepov, ki jih načrtujejo za jesen, povedala Logarjeva

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 08:47 25.avgust 2021.

    Ona nič ne načrtuje in razmišlja-ona je le poslušno orodje,ki nesmisle za ceno svojega dostojanstva trosi med narod...

  • pravičnik77 08:08 25.avgust 2021.

    Vidim xa se na NIJZ in ostalih proCovid oddelkih ukvarjajo tudi s šLoganjem... ali po slovensko napovedovanju prihodnosti .. Prosim za številke, katere bodo v naslednjem krogu žrebane na Lotu.

  • mihatirs 10:01 25.avgust 2021.

    Čudno, že 2 leti se ne držim nobenega ukrepa, po protitelesih sodeč sem zadevo spotoma prebolel, medtem ko tisti cepljeni sedaj zbolevajo kot muhe...me zanima kdaj boste dojeli, da je to samo še ena vrsta "malo hujše gripe". NAJVEČJI krivci ...prikaži več za porast OKUŽB, pa CEPLJENI, ki se ne držijo več ukrepov, a prenašajo okužbo in zbolevajo en za drugim! PA SREČNO...aja, pa potrdila se pa itak po novem kupuje. lp

    • eminenca 21:22 26.avgust 2021.

      kakšni pa so ukrepi? ... sem že pozabil

    • marko345 15:49 27.avgust 2021.

      Pa da ne prideš v bolnico ko boš zares zbolel, saj te bodo tam verjetno še bolj okužili.

    • eminenca 16:04 27.avgust 2021.

      kaj ne poveš ... same novosti, tip zgoraj mihatirs, razlaga, da ni nikol zbolel in da se je vedtno držal ukrepov ... ja očitno ga je maska rešeila, pa vseskoz je bil doma ... priden mojster, samo ko boš kaj ...prikaži več rabu , greš na test, ki ga boš plačal , ne glede kolk se ti držiš ukrepov, to noben več ne jebe ... ti bubmabr se držiš ukrepov, družiš se pa s ceplenemi ... sam si vse povadl ... povej mi naslov kje se kupi potrdilo o čem ... mau se ohladi

  • radovednica 09:48 25.avgust 2021.

    Vprašanje vsem tem znanstvenikom, vključno kvazi svetovalni skupibi in IJS (Cizelj), ki se samo dela pomembnega in potrebnega v tej bedariji, da lahko vleče denar, sicer nimajo kaj početi? Do kdaj nas mislite "na suho nategovati" s temi valovi, a ...prikaži več do omega faze?. Vsak val kar napovedujete, že predvidite, kdaj in kakšen bo? Ne potrebujemo res nikogar od vas, zavaljenih prisklednikov, pustite vse kot je bilo prej, pa bo mir in vsi, razen vi, zadovoljni!

  • molka 09:06 25.avgust 2021.

    ona sam pove kar ji jansa naroči podkupljena baba

  • mihatirs 10:02 25.avgust 2021.

    Na ulice bo treba šolniki in jebat mater vsem pametnim, me zanima kako misljo potem speljat šolsko leto.

  • rd2dmk2 09:40 25.avgust 2021.

    o zapiranju ne razmišljajo. čemu neki bi kaj razmišljali kako , če pa je že vse odločeno. glede učiteljev pa.. a tile na ministrstvu so čist oplaknjeni. bodo dajal odpovedi. in kaj potem. daje prvi teden šole učiteljem odpoved, kaj ...prikaži večaj pa potem, a bodo kustečeva, tonin , počivačšek in vizjak šli v šole učit ?a imajo na ministrstu takole ene dva kompleta učiteljebv na zalogi. štrajk prfoksi udarjo, pa bodo čez teden dni šli v šolo brez vsakega PCT.

  • Mehtilda 15:27 25.avgust 2021.

    Kje vi živite da najdete te cepljene, ki se ne držijo ukrepov in zbolevajo ko muhe? V moji širši družbi jih ni. Mihatira po eni strani govoriš to, po drugi pa, da se že ves čas ne držiš ukrepov, pa ...prikaži več nisi cepljen. Bodi vesel, da si zdrav in ne posplošuj

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.