Slovenija
86 ogledov

To je največji nateg pri dragih telefonih

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • xskip 18:45 15.avgust 2015.

    Velikost pomnilnika je 16GB.Ne 16 GB spomina. Kakšnega spomina??? Pravilno je pomnilnik.jao jao jao...kdo to piše???

  • tomaz 10:02 16.avgust 2015.

    Me prav zanima, kakšno je ozadje tega pisanja o telefonih. Nekaj dni že na udarni strani beremo o telefonih. Po moji presoji so to naročeni prispevki, i bodo na koncu dali neko sliko in seveda tudi komercialni interes...no lahko se tudi motim....

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 10:13 16.avgust 2015.

    Težka bo tole. Se mi zdi da bo vse več telefonov takih brez možnosti SD kartice. Ravno zato ker kakšne hude revolucije nimajo v rokavu morjo pa zato nudt evolucijo. Torej če ne boš plačal za toliko bolj hude komponente, ...prikaži več boš pa za tanjši telefon, večji zaslon, lažji telefon, drugačne barve telefon, telefon z več pomnilnika ipd. Na vsak način hočjo zaslužt še več. Potrošniki imajo pa na to samo omejen vpliv.

  • David Flisek 13:40 16.avgust 2015.

    Ma kateri debil je pa ta članek napisal?

  • Daneash Cloudharvest 12:24 16.avgust 2015.

    Kredibilnost tega članka je pa v 0. najprej točno se pozanimaj kaj je pomnilnik in kaj spomin.Glasbo prenašat sproti.... a si bolan da ponucam vse podatke za BZ, na 2GB daš srednje kompresirano gasbo do 8h+, sicr pa če ...prikaži več si pripravljen odštet več koz 700€ za telefon pa daš še tistih 140 pa maš veliko različico... samo kar se kredebilnosti (debilnosti ja) tega članka tiče pa je poraz!!!

  • tomaz 12:51 16.avgust 2015.

    ne sam tega..tudi tistega od včeraj in predvčeraj..vsi so isti, v točno določenem namenu ..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.