Magazin /magazin/odnosi-in-prosti-cas
75396 ogledov

To je odgovorila vsem, ki ji očitajo, da je z njim zaradi denarja

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • asmas1965 18:54 23.september 2020.

    Osebno poznam žensko ,ki se je poročila s invalidom ,ki ni bil zmožen sexa.Enkrat sem jo v hecu vprašal ,če je kaj potrebna??? S nasmehom mi je rekla ,če misliš da je denar in sex vse ,potem s teboj nekaj ...prikaži večj ni vredu. moj pokojni brat je imel 30 let mlajšo partnerko (ko jo je spoznal je že imel raka) in ni bil bogat prej reven pa se mu ni hotela odreči čeprav jo je rotil naj si najde mlajšega.Sedaj ima družino in smo še vedno prijatelji.tako je pač življenje

  • mizimazi 09:35 23.september 2020.

    keš pička....

    • jakec1575 11:41 23.september 2020.

      ti nimas ne ene ne druge, ker nimas kesa ne pameti.

  • joachim 05:25 08.oktober 2020.

    Pozdravljena ponudba za posojilo med zasebnimi resnimi v 72 urah. Dajem resna in zanesljiva zasebna posojila v razponu od 2.000 € do 10.000.000 € s stopnjo 2%. Če vas to zanima, me kontaktirajte po mojem e-pošti: marialeydi06@gmail.com

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 10:25 23.september 2020.

    Če je res z njim iz ljubezni,pričakujemo najmanj en naraščaj... .Če bi bile težave..,je pa medicina toliko napredovala,da bi lahko šlo.Ona je 24,on pa tudi ni dosti starejši.Ker,če naraščaja ne bo, so vsi komentarji 100% upravičeni in "mlada" nima kaj za odgovarjati.

    • jakec1575 11:41 23.september 2020.

      pinko. dej raje skrbi za svoj toselj. da bo poln. kot da serjes tu gor.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 12:02 23.september 2020.

      Dej,@sranjevkockah6666 ne palamudi i ne gnjavi pameten in pošten narod.

    • gregor51 16:35 23.september 2020.

      majmune.....majmune...

    • mici79 21:08 25.september 2020.

      občasno spremljam tale dva. ker je res zanimivo, da se tako lepa ženska veže na invalida, ki niti ne ve točno, koliko še ima življenja pred sabo. Že pred časom sta naredila teste, če ima tudi ona tisti gen, zaradi ...prikaži več katerega bi se otrok lahko rodil prizadet in sta ugotovila, da ga nima. Med drugim je razkrila tudi, da je sedaj med korono prenehala jemati kontracepcijo, saj naj bi on imel neko zdravljenje, med katerim ne smeta zanositi in bi rada to storila prej.

    • mici79 21:14 25.september 2020.

      Med odgovori na vprašanja sledilcev sta povedala tudi, da velikost njegovih organov ni prizadeta, torej naj bi on imel normalen penis in naj bi imela spolne odnose. Moram reči, da bi ta tip moral biti res res bogat, pa še ...prikaži več potem ne vem, če bi se kdorkoli lahko pretvarjal. Vsaj tako dekle ne, ki bi si lahko s svojim videzom dobila kakšnega drugega bogataša.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.