Slovenija
26037 ogledov

To je prinesel sestanek med Mercatorjem in Ljubljanskimi mlekarnami

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Soljatar 18:08 17.januar 2023.

    ta balkanski Merkator bi blo treba požgat do tal...ni slabše in bolj nekonkurenčne štacune v Sloveniji...zarad mene lahko že jutri propadejo, trgovke, ki še minimalca ne dobijo, pa naj grejo na socialo, bodo na boljšem, kot da delajo v tej ...prikaži več greznici od trgovine.

    • Ender3 18:27 17.januar 2023.

      Soljatar po tvojem bi morali požgat večino slovenije in za seme zla ohraniti samo, dinastijo na Trstenjakovi. Poišči si prosim pomoč in ne zapravljaj si časa na forumih.

    • Avatar torolino
      torolino 18:34 17.januar 2023.

      Pravilo solatar. Naj ge penzionist delat za ta drobiž.

    • Avatar NickMason
      NickMason 20:43 17.januar 2023.

      Ja Mercator je hinavska in izsiljevalska do dobaviteljev,sem delal preko 30 let v M. in zato vem.

  • Stajerc 18:09 17.januar 2023.

    Poceni kupo drago prodaj čisto po hrvaško

    • robi2107 08:55 18.januar 2023.

      V bistvu je to sanjska formula uspešnega trejderja. Takšne so pač razmere na trgu, da to omogočajo. Očitno so kmetje preveč razdrobljeni, trgovci pa so dobro organizirani in jih je bistveno manj, zato imajo več pogajalske moči. Kmetje bi se ...prikaži več morali združiti in enotno nastopiti proti trgovcem. Problem za kmete pa bo, če lahko trgovec prlilagodi nabavne kanale.

  • Grof 19:39 17.januar 2023.

    Ender končno si brcnil v temo, skupo bi te platio onaj, koji te nezna, …

  • rd2dmk2 07:23 18.januar 2023.

    pregovor pravi :kjer se prepirata dva, tretji dobiček ima. lepo bi bilo da bi enkrat končno imel dobiček kupec. ampak.. malo pomislimo. mercator je ogromen in le LJ mlekarne ustavijo dobavo, kam gre tisto mleko in vse ostalo ? kam ...prikaži več ? jest samo upam da ne v kanalizacijo. pa ne kakšne mi pisat da je rok trajanja 6 mesecev za alpsko mleko. vem. vem pa da skladišča niso neomejena in da je najebal kmet, ke mu mlekarne niso odkupile mleka,ker ga niso imele kam prodat. zaplent obema, pa čao.

    • robi2107 08:28 18.januar 2023.

      SLO kmet baje prodaja v IT. LM pa predelujejo bogve čigavo mleko. Tako sem slišal, preverjal pa nisem.

    • rd2dmk2 16:25 18.januar 2023.

      robi2107 hm če gledaš reklame potem piješ samo slovensko mleko.. ja no, stvar je taka, kmet bi že želel prodajat mleko v it, samo je problem kako bo naš kmet z dvema kravama poslal mleko v italijo. za zaključek, pa ...prikaži veča resnica je v tem da če delaš, in če se odločiš da ne boš izdelke dostavljal, potem ti roba ostaja. razen če nimaš keca v rokavu. zato pa pravim, obema nacionalizirat, ker sta tujca in serjeta po naših glavah, pa poskrbet za domačga človeka.

  • Ender3 18:31 17.januar 2023.

    Dogovorna politika dveh pohlepnih !. Proizvajalca in trgovca vedno, na škodo potrošnika. Trg lahko postavlja cene še najmanj pa, Francoski lastnik..

  • Gandi123 18:08 17.januar 2023.

    Kdo pa še kupuje pri najdražjem sosedu, ki je v lasti Putinovih ljudi?

    • Ender3 18:24 17.januar 2023.

      Gandi123 preveri predno pišeš laži. Fortanova je, preglasovala delež, ki ga ima Sherbank. Center Fortanove je, na Nizozemskem in Hrvaškem, ki so predružene članice ruskim sankcijam..

    • Gandi123 18:32 17.januar 2023.

      Ender3 Članek: Necenzurirano.si 7.12.2022. Če oni lažejo, potem tudi jaz. Lastniki Mercatorja so Putinovi ljudje Med delničarji hrvaške Fortenove, edine lastnice Mercatorja, so se očitno več let skrivali nekateri vplivni ljudje iz ožjega kroga ruskega predsednika Vladimirja Putina.

    • Avatar NickMason
      NickMason 20:46 17.januar 2023.

      Lastnik je lahko tudi Alibaba pa bo isti šmorn .

  • robi2107 08:46 18.januar 2023.

    LM delajo tudi mleko za mečkatorjevo trgovsko znamko. Meni se zdi isto, samo embalaža je druga. Je tudi kar precej cenejše. Navadno sem jemal šteke na kupon -25%. Sem pa pred leti hodil v diskont LM na Tolstojevi. Ne vem, ...prikaži več ali je liter v diskontu kupljenega mleka cenejše od mečkatorjevega na kupon, ker so v LM tako levi, da se jim na spletni strani ne zdi vredno objaviti cen. Preverjat pa ne bom hodil. Kar naj ga imajo, če imajo tak odnos do kupcev.

  • drecos123 21:33 17.januar 2023.

    grem raje v mlekomat kot da kupim ta gnil mlek

  • Avatar jezeran
    jezeran 20:39 17.januar 2023.

    Grem raje na mlekomat, je bolje in skoraj ceneje

    • Avatar NickMason
      NickMason 20:47 17.januar 2023.

      Boljš da ne veš kaj se dogaja s temi mlekomati,jaz vem da se ga ne dotaknem.

    • Avatar NickMason
      NickMason 20:47 17.januar 2023.

      Najdi si raje kmeta

    • robi2107 08:30 18.januar 2023.

      Nick, lahko kaj več poveš o mlekomatih? Pri nas je bil eden na tržnici, pa ga zdaj že dolgo ni več.

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:55 18.januar 2023.

      Mlekomat ne vzdržujejo tako kot bi morali.Mlekomat mora delovat neprekinjeno ,če ne se samo vse skup spridi,potem pri menjavi ga slabo očistijo.Mleko je magnet za bakterije,vse se veže na mleko.Mleko ni vino ali kaka pijača ki dozoreva ,ravno obratno je pri mleku.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.