Slovenija
11001 ogledov

To je razlog, da radar stoji na Celovški

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar omega_v6
    omega_v6 19:58 07.oktober 2017.

    Radar so postavili tam kjer bodo največ kasirali!! Jankoviču je popolnoma vseeno za ljudi glavno je,da se blagajna polni!! Kanglerja so radari odnesli z položaja župana seveda ljubljanske reve ne bodo naredile popolnoma nič pustile bodo,da jih Jankovič dere kot kakšne OVCE!!

    • manch 21:15 07.oktober 2017.

      Pelji se zvečer po Celovški in potem gobezdaj..... Takih, kot je bil morilec, ki je pri 130 km/h zbil tisto punco pri rdeči luči, je na stotine!

    • weaver 22:12 07.oktober 2017.

      Pelji se zvečer po Slovenčevi in potem..... Takih, kot je bil morilec, ki je pred leti ubil dve dekleti je na stotine! A bo tam tudi radar? Verjetno ne, ker bi bil donos v mestno blagajno premajhen.

  • Waltter 10:47 08.oktober 2017.

    Glede vseh postavitev radarjev (ozr. nameravanih) je bil Maribor fenomen, postavljeni so bili takoj za vsakim križiščem in pred križiščem je bila hitrost 70 km/h v križišču pa 50 km/h - to je bilo narejeno zgolj za kasiranje in nič ...prikaži več drugega. Na celovški se mi je že 2x nabil nekdo v rit ko sem stal pred semaforjem - v tem primeru tudi radar ne bi pomagal. Bi pa verjel da država misli resno če bi kazni za prehitro vožnjo spremenila v družbeno koristno delo pa to ne neko v pisarnah..

  • Žurnalček 08:31 09.oktober 2017.

    Če ste vi normalni , pol jaz res ne vem kaj je pamet in kaj nespamet ! A zato ker je prišlo do smrtne nesreče , vi postavljate radar !!!! Zakaj ga niste postavili na del tržnice Šiška , saj ...prikaži več so tam bili pred leti 4 mrtvi zaradi hitrosti , pa še šola je zraven ! Zgleda , da mislite na mala vrata pridet not , kot je hotel Kangler na velika ! Da vam ne bi namera zaribala , sam tolk pazite !

  • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 08:31 09.oktober 2017.

    voziti po predpisanih omejitvah in problem je rešen

  • Avatar cvekalo
    cvekalo 17:53 07.oktober 2017.

    Naslov v članku in lokacija na zemljevidu se ne ujemata. Razlika je samo kakšna dva kilometra.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.