Slovenija
8690 ogledov

To je razlog za današnji kolaps na cestah

Komentarjev 19
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris 15:27 16.januar 2023.

    Vsaki prevozni firmi 50k kazni, e pa da vidimo ...

  • Gandi123 15:22 16.januar 2023.

    Izgovori, izgovori, izgovori... Vsak izgovor prav pride, tudi če ga mačka na repu prinese! Kot plačnika cestne takse, vinjete....., me ti izgovori ne zanimajo. Ceste so bile nevozne! Me ne zanima zakaj, odgovoren je pa Dars!

    • lojs 15:59 16.januar 2023.

      ja, maš pač smolo , kakšno minuto prepozno, jebi ga

    • Svobodnež 16:16 16.januar 2023.

      No, torej za kretene, ki ne vedo, kdaj je treba namestiti ustrezno zimsko opremo, bi naj bil kriv DARS??? Seveda tebe ne zanima, kaj je bil dejanski vzrok zastojev.

    • Gandi123 16:30 16.januar 2023.

      Svobodnež, zakaj bi to zanimalo mene? Jaz sem samo uporabnik in plačnik uporabe cest, Dars je pa plačan za to in odgovoren za prevoznost cest. Če se ob vsakem sneženju dogaja enako, bi morali ob začetku sneženja izločati kamione in ...prikaži več neustrezno opremljena vozila, ne pa, da so to naredili po koncu sneženja. Aja, pozabil sem, da je zacelo snežiti, ko so darsovci še spali! 😅

    • Cccc 16:56 16.januar 2023.

      Ali koga zanima zakaj nimaš vinjete ??? Dobiš kazen in se nimaš kaj pritoževat. Enako je DARS je slabo opravil dobro plačano storitev in za to bi moral biti kaznovan.

    • Toma 17:01 16.januar 2023.

      Danes vinjeta ni bila potrebna sajso bile tablice zasnežene ;-)

    • Avatar jezeran
      jezeran 17:07 16.januar 2023.

      Ob 0500-0530 na primorki lepo spluženo, kaj je bilo pa prej je pa vprašanje

    • vzev 18:15 16.januar 2023.

      Gandi123, ceste so bile čisto lepo prevozne. Težava je izključno v tem, da so tovornjaki delali sranje.

  • vzev 18:14 16.januar 2023.

    Kaj se ima DARS za opravičevati? Krivi so izključno oni. Ko so videli, da sneži premočno in ni več možno pravočasno plužiti, bi morali vse tovornjake izločiti. Za osebne avte so bile ceste čisto dobre in se je brez težav ...prikaži več vozilo. Je pa res, da se nenehno najde kakšen polž, ki potem dela gnečo.

  • munja 18:47 16.januar 2023.

    Če ste tovornjake ob štirih zjutraj začeli izločati iz prometa, ob 5. uri niso mogli več nikamor zdrsnit.

  • rd2dmk2 21:17 16.januar 2023.

    malo se zamislite kako se zaračuna cestnina za kamione. no ste se spomnili ? zakaj bi dars izlolač kamione ? le rata super, če ne , je pa kriv sneg. oni pač pokasirajo prevožene kilometre. če jih dars ustavlja in ...prikaži več izloča, bodo pa šli na železnico ali pa okoli, po stranskih cestah, denarja pa ne bo.

  • Kmodri 17:38 16.januar 2023.

    Vse tovornjakarje sterat na železnico!

  • Avatar jezeran
    jezeran 17:06 16.januar 2023.

    Za danes verjamem Darsu, kamionarji ga niso srali samo na AC, ampak povsod. Imamo premajhne kazni za take oz slabo opremljene kamione.

    • hudini 17:41 16.januar 2023.

      Kazni so že ok,samo kontrole pa ni,ste ukinli ac policijo,zdaj pa plešte,po cestah tut

    • Avatar jezeran
      jezeran 17:58 16.januar 2023.

      Kazni so premejhne, kontrole pa ni, zato si upajo voziti z zdrasanimi gumami

    • Avatar jezeran
      jezeran 17:58 16.januar 2023.

      Zdrsanimi, zlizanimi

    • Naklonsky 10:45 17.januar 2023.

      Napako je dejansko povzročil DARS, prizna ali ne. Ob vstopu v Slovenijo, zlasti iz Hrvaške in Madžarske ni izločeval tovornjakov z neustrezno zimsko opremo! Slovenija ima v ta namen veliko pripravljenih počivališč na bivših cestninskih postajah za takšne namene ki ...prikaži več so bila prazna, prav tako ni bilo policije da bi jih pregledovala in usmerjala!

  • lojs 16:01 16.januar 2023.

    vse na ceste , vsak svojo makino, ki ne more po snegu plavat ... joj, kakšna smola, na vse ne morš mislit

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.