Slovenija
1254 ogledov

To je ugotovil inšpektorat v primeru privezovanja otrok

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 09:21 04.februar 2020.

    Zanimivo, da v trgovinah prodajajo stolčke za malčke, kjer se otroka priveže in se mu tako prepreči padec.

    • kontrahan 09:31 04.februar 2020.

      Zdaj pa tako, nadzorni inšpektor še ni dvignil svoje lene riti in ni to v trgovinah še videl ali dobil prijave. Iz vrteca pa je prišla prijava in je po moje ves togoten moral ukrepal. Lahko rečemo v SLO vse po starem.

  • munja 09:34 04.februar 2020.

    Kaj pa spet zganjate tako paniko, saj jih niso privezali za vrat. Kako naj enoletni otrok sedi na stolčku, če ni privezan? Če bi pa padel s stola in bi se slučajno poškodoval, bi pa spet obtoževali. Kako pa doma ...prikaži večma posedate za mizo malčke? Mi imamo tudi doma stolček s pasovi, da se otroka priveže.

    • Pepe007 10:50 04.februar 2020.

      Jaz si to nisem upal priznati, da smo za naše otroke tudi imeli tak stolček. Me lahko zaprejo. Sedaj pa vnuka posadimo vanj. Me še enkrat zaprejo.

  • alen009 09:43 04.februar 2020.

    Vedno manj je logike prisotne v glavah odločevalcev. tanka je meja med geniji in norci.

  • Friderik1950 11:09 04.februar 2020.

    Iz posnetka je povzeti, da so stoli za malčke neprimerni in je bilo privezovanje že iz tega vidika nujno. Sicer pa bi morali vprašati Ljubljano, če jih lahko privežejo, pa bi morali vprašati Ljubljano, če jim lahko privežejo slinčke, pa ...prikaži več bi morali vprašati Ljubljano, če jim lahko umijejo ritke, pa bi morali .... no pa morda ne bi bilo težav, ali pač.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.