Slovenija
53 ogledov

"To je vlada države Slovenije, ne migrantov"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 22:47 20.januar 2016.

    Laž,ne SLS ampak SSDSS

  • Avatar olor
    olor 09:15 21.januar 2016.

    Brez veze, a nimate drugega dela, delat raje pojdite, lenuhi.

  • dragec 19:44 21.januar 2016.

    SLS & SDS zombiji

  • Johan Spohan 21:20 21.januar 2016.

    in se garantirano ne bodo prilagodili, zahtevali pa bodo da se mi prilagodimo njihovi kulturi.

  • Žvižgač 20:12 20.januar 2016.

    Ko se jih bo zbralo proti profesorskim lopovščinam nekaj tisoč bom dobil občutek, da živim v normalni državi. Dokler pa propadle stranke delajo promocijo zase proti ničetom sedanje vlade pa mi gre na kozlanje, še posebej zaradi teme shoda, ki ...prikaži več meji na primitivni populizem neuspešnih propadlih politikov.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 23:04 20.januar 2016.

    Kakšen populizem zganjajo takoj ko zavohajo politične točke. V Sloveniji še zmer ni nič več migrantov/beguncev kot jih je bilo septembra. Noben prebežnik ne ostaja v Sloveniji. Vsi gredo bodisi naprej bodisi nazaj. Vladi lahko očitajo bedasto nabavo žice ampak ...prikaži več zaenkrat je izkupiček prebežnikov približno nevtralen. Ampak a bo SLS to resnico priznal? Ne ne bo je. Zakaj bi jo če ji pa ne koristi? Itak je vedno tak v Sloveniji...nobenga ne briga resnica, sam hujskaštvo pa izlivanje čustev. Pol se pa sprašujemo zakaj nismo nova Švica... Enostavno ni iskrenosti pri naših politikih..vse je en sam šov. Hujskaštvo, zanemarjanje resnice..govorit o okupaciji ko niti 1% prebivalstva ni beguncev ...nevem no.. to ne vodi nikamor. Tale parada me spominja na srednji vek. Pa ne me narobe razumet. Je treba fejst v roke prjet begunce da ne bo štale samo..če smo jugoslovane ki so imel tanke pregnal bomo pa tud ene neoborožene begunce lahko uspešno vključil v družbo, oziroma izločil tiste ki

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 23:04 20.januar 2016.

    Tale parada me spominja na srednji vek. Pa ne me narobe razumet. Je treba fejst v roke prjet begunce da ne bo štale samo..če smo jugoslovane ki so imel tanke pregnal bomo pa tud ene neoborožene begunce lahko uspešno vključil ...prikaži večl v družbo, oziroma izločil tiste ki se ne bodo hotl prilagodit najosnovnejšim evropskim vrednotam.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.