Šport /sport/kolesarstvo
22204 ogledov

To, kar van Aert želi od Jumbo-Visme, bo razjezilo Rogličeve navijače

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 15:58 16.junij 2022.

    Van art nima pogojev za rumeno majico!!!

    • miha.z 16:14 16.junij 2022.

      Van Aert se bo boril za zeleno majico!!

    • h4ck3r 17:57 16.junij 2022.

      pantani...ne spremljaš ravno redno kolesarstva, ne? :-D

    • Avatar pantani
      pantani 19:33 16.junij 2022.

      Vsako leto prevozim do 15.000km,včasih sem tudi tekmoval in kolesarstvo dobro poznam. Van art je ne dolgo nazaj izjavil,da bo na touru šel na obe majici in da posledično ne bo mogel pomagati Rogliču,če pa ti površno spremljaš,je pa to ...prikaži več tvoj problem!!! Bi pa lahko že iz mojega profilnega imena ugotovil,da spremljam kolesarstvo že dlje časa!!!

    • h4ck3r 21:36 16.junij 2022.

      Se strinjava, da ni "material" za rumeno... Je pa bila izjava da ciljajo na rumeno in zeleno majico...rumena roglič ali vingegaard, zelena pa van art. Nikoli ga pa nisem slišal govoriti da bi šel na rumeno, saj se verjetno zaveda ...prikaži več da mu je nedosegljiva. Sicer pa...sam se resno udejstvujem v več športih pa nekatere samo bežno spremljam. 😉

  • Tara_Farrell 15:58 16.junij 2022.

    Google zdaj plačuje od 99 do 140 dolarjev na uro za spletno delo od doma. Moja zadnja plača je znašala 18.537 $ od tega lahkega in preprostega dela. To je neverjetno in dobički so neverjetni. ........>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝐂𝐚𝐬𝐡𝐝𝐨𝐰.𝐂𝐨𝐦

  • Klasik 11:06 17.junij 2022.

    T.M., si že kdaj slišal za rodilnik (genitiv)??? Kakšna je to spakedralščina: "Prav tako pa se ne sme zanemariti DOLŽINO in ZAHTEVNOST dirke"!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.