Slovenija
69841 ogledov

To lahko storite, če ne dobite kriznega dodatka

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Gigiinjo 07:56 18.april 2020.

    Za dneve, ko zaposleni koristi dopust, mu krizni dodatek ne pripada. BUDALITE. KRETENI! pol folka se je pošiljalo na prisilne dopuste pizda zdaj bodo pa dobili manj kot lenobe na socialnah!

  • SonnyBlack 11:07 18.april 2020.

    se kar ni jasno nikomur?nic nebo dobil navaden smrtnik ...to je samo za takoimenovano elito...katero morajo financirat navadni smrtniki... drzava laze,in to vec kot ocitno.ce si drzavljan,placaj,kaj pa si drzavljan,sam si si kriv...ce nebos placal,pa idi,samo te ne bomo spustili...

  • Albatroz 07:39 18.april 2020.

    Kot vse ostali saj v sloveniji nič ne dela pravilno samo sodstvo služi. Vredu da se državni denar porablja.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 11:43 18.april 2020.

    Bog nas Slovence res kaznuje s tem kakšne ljudi nam daje, da nam vladajo. Tem gumbcem ni jasno, da bi država morala kriti izpad prihodkov samo tistim, ki jim je prepovedala opravljat dejavnost. Namesto tega sedaj delijo bonbončke penzionistom, študentom, ...prikaži več itd. Istočasno vsem povprek višajo stroške dela s tem, ko predpisujejo izplačilo kriznega dodatka. Ja kako naj neka firma pri nas predvidljivo posluje, če ti naenkrat država meni nič tebi nič kar tako brezveze poveča stroške dela? In kdo plača?

  • kapibara1 10:09 18.april 2020.

    Še to se manka, da bi javni skeror za delo na domu dobil krizno dodatek. - A ni bilo že preveč šatel s tem dodatkom za penzioniste, socialce , študent, velike družine.... Njim se NI NIČ spremenilo s to krizo.. !!

  • bojovi 13:48 21.april 2020.

    No jaz se lahko od tehle 120€ kar poslovim, jaz nisem nič dobil + 30% povišice so mi obljubljali, pa nič + po cajtngih je bilo da bomo dobili. Za mesec april, pa bom videl, baje je 200€ bruto, kar ...prikaži več naj bi zneslo nekje 160€ kriznega dodatka + 30% povišica. Ih joj. spet od tega ne bo nič :/

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.