Slovenija
7925 ogledov

To Marjan Šarec sporoča Luki Mescu in Levici

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vrtnica 20:16 05.november 2019.

    Oboji so za vsak svojo brco.

  • Kmodri 21:58 05.november 2019.

    Šarec bo spet lahko igral pravega Serpentinška. Konec je neizbežen, prišel, igral in odšel...

  • dusan72 03:41 06.november 2019.

    Že 30 let imamo "leve" in "desne", kar se na kocu izkaže, do so vsi vi v isti stranki... "SVOJI". Levičarji in desničarji se po forumih bodemo med sabo, oblastniki delajo očitno tako, kot jim narekuje nekdo "od zgoraj", nasrkali ...prikaži več bomo pa navadni smrtniki. Ne me brisat, ne pozivam k državnemu udaru... ampak kam pes taco moli smo v teh letih verjetno že dojeli. "vlada" dela kot ji je naročeno, dvakrat pečeni se svobodno sprehajajo po naši mali deželici... in prej ali slej bomo dobili po pi...skru.

    • dusan72 03:46 06.november 2019.

      Oborožitev "majhnih ljudi", druge ni. Noben "neandertalec" se ne bo zajebaval z mano in mojo družino, še manj mi pa vsiljeval svoje navade in vero. Pa se priključimo Madžarom, Orban očitno ve, kako skrbeti za svoj narod (za spremembo od ...prikaži več naših...) saj ne vem kako poimenovati nekoga, ki nima jajc, samozavesti, IQ, hrbtenice...?

  • Ivo 20:00 05.november 2019.

    Mesec jaz sem navdušen! Tako se to dela! Reci bobu bob, babi baba in ne žaba! Ministrica pa pravilnike kar po tekočem traku podpisuje: pa lučka s kiklo, pa brez, sploh ni problem čez noč sprejeti pravilnika, če pravi predlagajo, ...prikaži več mar ne? Ko je pa treba neposredno ukinit krajo, takrat pa zmanjka... Pa RTV naročnina je naslednja!

  • Janez 08:37 06.november 2019.

    ..revežem pa bi vzeli še možnost najemanja kreditov. Šarec se neprestano izmotava in vali krivdo na druge v bistvu pa takšno politiko, ki nagrajuje bogate in jemlje revežem podpira. Samo poglejte skropucalo od dodatnega zdravstvenega zavarovanja, ki ga je pripravil ...prikaži več Šabeder podpira pa LMŠ. Šarec odidi, ker si nesposoben!!

  • drecos123456789 19:58 05.november 2019.

    drek mesajo naredili pa se niso nič, lopovi smrdljivi lenuhi laznivski ze 20 let kradejo in lazejo

  • sam50 08:49 06.november 2019.

    Šarec,strici že sestankujejo,od tebe so pričakovali več kot od predhodnika,ampak bo treba nazaj v glumaštvo.....

  • Silva Drevensek 07:22 06.november 2019.

    spremeniti volilni sistem pred volitvami bi se morale stranke odločiti al so leve al pa desne,ne pa enkrat so levi naslednje volitve pa desni,barabe itak delajo samo za svojo korist,kar se pa levice tiče naj ne popušča pri svojih odločitvah,naj ...prikaži več vlada pade če ne more brez levice

    • Naklonsky 18:42 06.november 2019.

      Saj vlada je itak leva. V ljubezni včasih malo škripne, sledi pobotanje.

  • Janez 07:37 06.november 2019.

    Levica je edina socialna stranka v tej državi in ji je mar za ljudi. Vse ostale stranke z LMŠ vred so hlapci kapitala. V ustavi piše, da bi naj bili socialna država. Po tej logiki je edina z ustavo skladna ...prikaži več stranka levica. Levici priporočam naj se ne daj vedno znova izigrati Šarcu in njegovi ekipi. Šarec ima omejeno dobo trajanja, na naslednjih volitvah ga ne bo več, levica bo ostala. Samo poglejte primere Telekoma, Petrola, Glavina, bogate nagrade in odpravnine, revežem bi pa vzeli še možnost .

  • patriot5 20:16 05.november 2019.

    Se vsaj kaj premakne. Drugi samo obljubljajo, prelagajo in čakajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.