Slovenija
52752 ogledov

To pred sejo vlade pravi Janša glede sproščanja ukrepov in odprtja šol

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Janez_53 08:49 13.januar 2021.

    Kako zlahka je Janša "pozabil", da je bila največja napaka vlade (oziroma Janše, kajti "vlada-to sem jaz") v tem, da se kljub znanim informacijam o velikem "žuriranju" in prisotnosti virusa v Zrćah in podobnih destinacijah na Hrvaškem ni zaprlo meje ...prikaži več in uvedlo karantene ob vračanju turistov, ki so nekontrolirano raznosili virus po celi državi! Raje se je reševalo hrvaški turizem, kot da bi poskrbeli za lastno državo!

    • Ender3 14:29 13.januar 2021.

      Janez_53, strinjam se, to je bila kardinalna, strateška napaka, še posebno, ker so vedeli, da so kapacitete testiranj omejene epidemiologov pa, premalo. Izvorni greh sedaj plačujemo vsi, in vsak po svoje, odgovornost pa prelagajo na državljane.

  • Pikolo 09:39 13.januar 2021.

    Kreten fašističen. Krvoločni kriminalni načrt ti ne bo uspel.

  • tadejca1 11:00 13.januar 2021.

    Mah, to da krivijo ne spoštovanje ukrepov je smešno. Meni in mojim bližjim karantena ni predstavljala problema, ampak v službo je še vedno treba. Nimajo vsi služb, ki bi jih lahko opravljali online. Menim, da sploh ne deluje čakanje raja ...prikaži več doma. Me pa zanima, kako bodo dosegli cepljenje?

  • Kirka 09:24 15.januar 2021.

    Janša pa že ne laže. Samo, kadar odpre usta: " Rezultatov o testih torej še ni, kar je v nasprotju s podatki, ki jih je navedel pretekli teden Janez Janša v vlogi ministra za zdravje, ko je povedal: "Ko sem ...prikaži več prevzel ta resor, sem takoj naročil validacijo teh testov. Validacija se izvaja in se je že izvedla. Pokazalo se je, da so testi v okviru normativov."" Pa je spet "zaslužil" provizijo za ničvredno robo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.