Pod streho
5799 ogledov

To so dejstva o kakovosti zraka, odpiranju oken in prezračevanju

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • alen04 08:30 23.maj 2019.

    Reklama za nekaj za kar je škoda denarja. Dobesedno. Sveži zrak??? Kaj pa, v primeru, da je zunaj zrak usran???

    • tomaz 13:11 23.maj 2019.

      ha ha alen...če dovolj plačaš ti še zrak počisti....sam resno, je koristno, a to pride v poštev le pri načrtovanju novogradenj, ki upoštevajo tudi vse ostale izolacijske parametre...pri starejših (ki smo takrat gradili po najsodobnejši takratni tehnologiji) je pa to ...prikaži večje pa to praktično neuporabno, ker se nikoli ne amortizira, če niso izpolnjeni zudi ostli pogoji.

  • NeAnonimni 10:19 23.maj 2019.

    Kaj pa če daš lesena okna in hiša ni neprodušno zaprta, potem ne rabiš €€€ za prezračevalne tehnologije in hiša je zračna..

  • 2112 09:07 23.maj 2019.

    Ja, je reklama, kot za vsako zadevo v današnjem času. Ampak ne komentiraj, če ne veš kaj to je, kako deluje. Imam novogradnjo in predvsem zaradi financ sem se s težavo odločil, da bom vgradil rekuperacijo in ni mi žal ...prikaži več ( en del vgradnje sem s prebiranjem in zbiranjem informaciji sam pripravil, montiral rekuperator in zagon pa je naredil prodajalec-monter) . Je enkratno, tako da svetujem vsem ki se spuščajo v novogradnjo, da upoštevajo tudi to. LP

  • TistoPravo 14:53 23.maj 2019.

    Sj tist "ki ima", vgradi vse najnovejše možno. Preostali imajo in so veseli z bolj "osnovnimi" gradnjami. Dejstvo je, da smo slovenci čarovniki v vseh teh hišah bolj kot ne lastnoročno zgrajenih z temi sredstvi ki jih sistem nudi za ...prikaži več pošteno opravljena sužnjevanja...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.