Slovenija
5637 ogledov

To so dosedanji dosežki Golobovega sveta za prehrano

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 13:29 07.marec 2023.

    Po domače povedano, MEŠALCI MEGLE!!!

  • Jako 13:53 07.marec 2023.

    Kot, da Golob nima drugega pametnega dela. Zdaj se bo vtikal še v hrano! Pa so ribe res zdrave? Morje, vode, reke, niso onesnažene? Še malo, pa bomo brali, da niso zdrave, kvečjemu škodljive.

    • dare326 13:36 14.marec 2023.

      Zdrav je pacifiški losos, sardine, sardele, kaj več pa težko najdeš. Roparske ribe običajno čistijo morje in so polne svinjarije od živega srebra naprej, zato se jih ne uživa.

  • Avatar lopov
    lopov 13:04 07.marec 2023.

    Resen problem je veganov ki ne vedo kaj govorijo... vse zeleno ke živo... vse kar jedo vegani je živo.. krave tudi jedo zeleno... krmo... pa so krave obdolžene za metan izpuste medtem ko vegani niso z isto presnovo z istimi prdeci...

    • Ender3 13:27 07.marec 2023.

      lopov namen komentiranja ni samo kritika in zavračanja, če imaš slučajno drugače mnenje in izkušnje..To predstavlja trolom hud problem..

    • Avatar lopov
      lopov 13:58 07.marec 2023.

      MODNA MUHA VEGAN ne vedo pa osnovnih informacij o prehrani... stranskim učinkom niti kako hrana nastane... in kako jo živo bitje predela.... trosijo neumnosti ki jim drugi položijo v usta in operejo možgane ker z svojimi ni sposoben razmišljati niti ...prikaži veči raziskovati in se učiti... tipični zvesti puslušalci novodobnih vodje nove propadajoče kulture..

    • dare326 13:47 14.marec 2023.

      Edini rastlinojedi človečnjak, Afarensis robustus je izumrl. Vegani imajo dokazano manjše možgane. Iz lovcev in nabiralcev nastali kmetje so bili manj uspešni pri naselitvah. Mesojedi Mongoli so zasedli Azijo, od mesa živijo Masaji in Inuiti. Vse rastline delujejo vnetno, ker ...prikaži več je to njihov obrambni mehanizem. Tiste, ki se uspešno razmnožujejo so manj strupene, tiste, ki se počasi razmnožujejo so zelo strupene. Veganstvo propagira p. industrija, ker so dobički večji kot pri živinoreji.

  • becar 13:45 07.marec 2023.

    Pa res mislijo tile, da bo moj otrok jedel, kar bodo oni rekli? Bo pač od doma nosil, mislm halo! Samo neko siljenje v zadnjih letih.

  • xxx 15:55 07.marec 2023.

    Jaz ne zastopim, zakaj bi se nekdo ukvarjal z prehrano prebivalcev. Vsak naj je kar hoče. Mene ne motijo, vegani, vegetarjanci, lgtb, klerikalci,................ Jaz jim ne težim kaj jem, moja spolna prepričanost, moja verska "ne opredeljenost". Gre mi pa na ...prikaži več k...c, ki mi nekdo hoče to vsiliti, ker on misli da je to najbolje za vse in edino prav.

    • dare326 13:52 14.marec 2023.

      Večina bolezni je posledica slabe prehrane, predvsem žitaric, koruze in sladkorja. Slednji deluje kot droga, posredno se izloči dopamin, hormon zadovoljstva, enako kot pri kokainu. Žitarice so vnetne, pri egipčanskih mumijah so odkrili enake bolezni, kot jih ima sodobni človek, ...prikaži več ker je bila njihova prehrana pretežno iz žitaric.

  • mph2 12:45 07.marec 2023.

    Ob vseh resnih problemih, ki jih kljub polenom pod noge, še niti začel ni reševat, se ima čas ukvarjat z veganskim evangelijem. Saj, vedno glas njemu v primerjavi s princem teme, ... ampak ....

    • oneh 12:54 07.marec 2023.

      Ko idioti, kateri so volili samo da ni Janša začno razmišljati ali je boljša tema ali pa drek do pasu se zaveš, da nam ni pomoči. Očitno bodo ti idioti tako dolgo volili samo, da ni Janša da bomo v ...prikaži več dreku preko vrh glave. Ko se bomo utapljali v dreku bodo pa mogoče dobili vizijo in namesto samo, da ni Janša volili mogoče Milana ali Zorana ali Janeza ali...do takrat pa imamo svobodo in levaki plešete.

    • mph2 13:06 07.marec 2023.

      @oneh, res je, da karkoli ni janša bo neprimerno boljše, o tem sploh ni dvoma. Kdorkoli, kadarkoli. Večjega zla kot je JJ ta narod še ni imel ne sedaj ne nikoli v zgodovini. To Golobovo veganstvo me je motilo že ...prikaži več pred volitvami (sicer ga nisem volil) ampak nismo imeli druge normalni volilci. To je podobno kot Musarjeva, kjer pač nismo normalni imeli druge kot njej dat glas.

    • robi2107 13:30 07.marec 2023.

      Tudi jaz sem rekel: rajši podgane kot jajo. Ampak po drugi strani je bil jajo vsaj tokrat bolj prijazen do mojega žepa kot taubi. Čeprav še dobro pomnim, kako me je zajebal s tistim ZUJFom, ko je dvignil tiste davke, ...prikaži več ki zadevajo mene. Tako da če bo taubi kaj dosti rovaril po mojem žepu, bom prisiljen voliti jajota. JBG, bom pač nehal gledat poročila in brat cajtenge ter izklopil oči, ušesa in mozeg, da mi ne bo šlo na bruhanje ob njegovih lažeh, sprenevedanju, primitivizmu in potvarjanju,

    • Ender3 13:32 07.marec 2023.

      Oneh, poveličevati janezovo božanstvo je, maloumno in primitivno . Kdo normalen in realen bi ga želel še enkrat voliti..?

    • Ender3 13:38 07.marec 2023.

      robi2107 ne gre samo za jajotov direkten upliv na žep posameznika. Janez je, sposoben narediti takšno luknjo v proračunu, ki ga potem vsi čutimo v žepu..Imamo pa to smolo, da je to že 3x uspel narediti..In on bi to še ...prikaži več počel, če mu narod dopusti. Za to Janeza nikoli več.!

    • robi2107 14:14 07.marec 2023.

      Ender, več kot toliko je ne bo mogel vrtat, ker ga bo EU za ušesa. Proračunske veselice bo počasi konec. Ne nazadnje imamo v ustavo vpisano zlato finančno pravilo. Pa tudi finančni trgi hitro kaznujejo nebrzdano vrtanje luknje v proračun .

    • mph2 14:38 07.marec 2023.

      @robi, še marsikaj ne bi smel, pa je, samo smo pač padali na indeksih novinarske svobode na primer, kregal se je s pol politiki EU, ... tresla se gora, rodila se mi. Dobesedno KOGARKOLI drugega bi volil v najslabšem primeru. ...prikaži več Zaenkrat bom Levico, še najbolj socialno orientirani, žal premalo glasov za večji vpliv.

    • robi2107 16:58 07.marec 2023.

      Mph2 res je, ampak stvari so se od takrat nekoliko spremenile. Še Huna so stisnili v kot, pa ne bi jajota.

  • Soljatar 13:15 07.marec 2023.

    ta bedast golob res je prtegnen ke v glavo do amena...

    • Ender3 13:23 07.marec 2023.

      Soljatar kritiziraš goloba, ki ti dela reklamo za zelenjavo. Namesto Janeza, ki nam kuha žabe, jastoge in po novem zajca na ražnju. Ta je šele prtegnjen v glavo..Vam pa, polisendvič in sok itak, ne uide..

    • DEJ11 13:56 07.marec 2023.

      Ender3 ne nabijaj nekaj brezveze... Dejstvo je, da je že sedaj hrana v šoli brez okusa.. Otroci se naj več gibljejo pa ne bo problemov...

    • mph2 07:08 08.marec 2023.

      @ender, opažaš tudi ti neverjeten porast desnosučnih od kar je žurnal postal podružnica nore24? :-)

  • Kmodri 14:11 07.marec 2023.

    Bone za ribe!

  • lojs 15:12 07.marec 2023.

    imamo polno enih strokovnjakov za zdravo in "uravnoteženo" prehrano, nutricionistov, pa naj se oni ukvarjajo s tem ... pa sej tud šole in ostali zavodi ne delajo menijev kar na pamet ... kdo pa v bolnicah skrbi za hrano? ... ...prikaži več ta vlada ima toliko enih strategov, mojstrov za vse mogoče, da jim potem zmanjka časa za tisti, kar bi moral delat

    • dare326 14:00 14.marec 2023.

      Problem je, da prehranska priporočila niso narejena na osnovi neodvisnih znanstvenih raziskav. Nutricionisti prisegajo na taka priporočila in se pustijo voditi. Žal se mora človek sam izobraziti.

  • Naklonsky 16:03 07.marec 2023.

    Mr. Taubi in dosežki? Ma dajte, no!

  • lojs 16:18 07.marec 2023.

    kmet, ki ima farmo blizu šole, vrtca ali doma starostnikov, njim ne more prodat lastnega pridelka, lahko je ekološko, kvalitetno in vse naj, naj ... ampak ne more prodajat, ker se mora prejšnjo leto prijavit na razpis o dobavi, ... ...prikaži več tam pa jasno izberejo "našega", ki je najbolj ugoden (kao najcenejši), če odštejemo provizijo ... to kar počne golobar, je prazna slama in zapravlanje časa , čisti blef in demagogija brez repa in glave

  • Grof 09:20 08.marec 2023.

    Golob ima postavoza manekena spodnjega ženskega perila, med hojo že nakazuje, da ni čist diht, kot bi imel nezrelo temno zeleno banano v anusu

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.