Magazin /magazin/odnosi-in-prosti-cas
4518 ogledov

Pritožbe: To so izkušnje uporabnika storitev portala Ona-On

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Vasilij Vasquez 08:27 14.marec 2023.

    "Pripadnice lepšega spola". Evo že ta zapis v članku je hudo seksističen. Drugač pa cilj ona-on je zaslužit, na moških. Žensk je bistveno manj in jih medse vabijo zastonj. Tipična zgodba mnogih dating appov. Men je bila večina žensk na ...prikaži več onaon grda in prestarih, tako da me že 10 let ni tam.

    • Vasilij Vasquez 08:29 14.marec 2023.

      + prepričan sem kar se mene tiče, da imajo nekaj vročih profilov žensk registriranih ki nikoli nobenemu ne odpisujejo, mišljeni so pa kot vaba moškim, lažno upanje kaj jih čaka če si odklenejo komunikacijo.

  • Toma 07:39 14.marec 2023.

    Največji problem je da je moških kandidatov za par faktorjev več, zato ženske dobivajo po 100+ ponudb moški pa bore malo. Poleg tega nate prežijo Rusinje in "Rusinje", ki bi nekako rade prišle k tebi - beri: do denarja "za letalsko karto".

  • albert 08:46 14.marec 2023.

    Nikoli nisem razumel kako lahko iščeš žensko preko spletne strani. Je problem iti v družbo navezati kakšen stik, takoj ne bo šlo ampak kjer je volja je tudi moč.

    • robi2107 08:51 14.marec 2023.

      Izgleda, da je. Predvsem za tiste, ki nimajo veliko stika z osebami tistega spola, do katerega imajo afiniteto.

    • Johny 10:14 14.marec 2023.

      Zanimivo, ampak kar dva moja prijatelja ( 48 in 55 let) sta ravno preko Ona-On našla svoji partnerki. Pravita, da sta lažje razvila prvi stik preko računalnika, ker v živo sta bolj zadržana in sramežljiva. Pa sta oba v vezi ...prikaži več že več kot eno leto in pravita, da jima drugače ne bi uspelo. Torej se da, ampak moraš imeti voljo in potrpljenje.

    • robi2107 11:02 14.marec 2023.

      Johny, se strinjam. Štos je v tem, da se na portalu najdejo (če ni fejk in zajebancija) osebe, ki imajo isti interes - najti partnerja. To je čisto nekaj drugega kot ko na ulici, kafiču, nevemkje.. vidiš dobro bejbo in ...prikaži več bi jo rad zmuval. Kaj pa veš, če ima ona sploh interes za to. Pa če si ji sploh všeč. Na portalu pa ta dva prva koraka odpadeta, ker je interes že izkazan, pa tudi tisti(a) na drugi strani že ve kako izgledaš in če je pripravljen(a) navezat stik, to že nekaj pomeni. Poleg tega...

    • robi2107 11:04 14.marec 2023.

      ... pa so tako malo bolj neosebno ljudje tudi bolj pogumni. Samo poglej komunikacijo po forumih pa ti bo vse jasno. Bi rad videl junaka, ki me bo opsoval iz oči v oči. Verjetno bi v celem mesecu lahko na ...prikaži več prste ene roke preštel primerke, ki bi si upali kaj takega. Na forumih je tega ko blata. V pol ure boš lahko dobil točo psovk.

  • Johny 10:41 14.marec 2023.

    Vasilij Vasquez, se popolnoma strinjam s tabo. Ženske imajo brezplačno, ker jih je zelo malo tam in najbrž takoj dobijo po par deset ponudb. Kot moški moraš imeti kar srečo, no dva moja kolega spadata med te srečneže, mi jima ...prikaži več pravimo, da sta naenkrat dobila in porabila vso srečo, ki jima pripada v življenju, saj prej zadaneš loto, kot pa pravo partnerko preko spleta.

  • c4bd683d7c5158c937448d2f9cbff95a44c1fd18 11:52 14.marec 2023.

    ona-on je pač nateg za denar. ko postane glavni interes denar, se stvari pokvarijo.

  • robi3 10:53 09.april 2023.

    Ja to je navadni nateg, ponudbe žensk skoraj da ni. Še tiste ki so, so gor par mesecev, pa niti ne odgovarjajo na sporočila. ona-on izkorišča stisko ljudi, ki so ostali sami.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.