Avto
102293 ogledov

To so lokacije, kjer vas bo meril superradar

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 10:10 28.avgust 2017.

    Vsem dirkačem po slovenskih mestih, ki tega ne pocnete na za to primernih povrsinah. Hebite se. Ogrozate sebe, mlade, stare. Pretepsti bi vas bilo treba.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 21:07 28.avgust 2017.

      Zavedaj se,da ti "dirkači" ne bodo plačali globe saj imajo POZNANSTVA in denar!! Nasrkal bo pošten delavec,ki se 10 KM na uro prehitro pelje v službo!!

  • smejka 08:28 28.avgust 2017.

    Če vozišpo pravilih te lahko snemajo- brezplačno.

  • Janez_53 13:19 28.avgust 2017.

    Neverjetno butalsko se mi zdi, da se vnaprej objavljajo lokacije, kjer bo radarski nadzor! So tudi na tem področju na delu barabini, ki na vsak način hočejo pomagati arogantnim, prenapetim butljem za volani, ki mislijo, da so nekaj več in ...prikaži več za njih pravila in zakoni ne veljajo??? Najbrž ti radarji niso potrebni zaradi večine discipliniranih, umirjenih voznikov, ampak ravno zaradi prepotentnežev! IN SEDAJ JIM NEKDO JAVNO OZNANI, KJE BO POOSTREN NADZOR!!! BO TOREJ NEKOMU NEKAJ PADLO V ŽEP?

  • Jaka Marinšek 09:00 28.avgust 2017.

    Ma saj ni samo Litijjska. Očitno obstjajo določen krog debilov, ki predvsem v večerno-nočnem času vozijo dirke po krogu, Litijska, Kajuhova(Lunačkova), Zaloška, Archinetova. Sem že pisal na Policijo, naj pojačajo nadzor in so mi prijazno odgovrorili da so vse svoje ...prikaži veče sile usmerili v to dogajanje. In potem jih gledam tukaj na zaloški kako vsak večer ustavijo 3 reveže, ki zavijajo brez smernikov, potem pa grejo spat za Špar. Dirke pa se nadaljujejo.

  • Skippy 14:05 28.avgust 2017.

    Meni je najbolj smešno, ko ljudje paničarijo, kako se nekje divja (ponavadi starejši in oni s preveč časa), potem pa opravljajo radar kontrole nekaj tednov, pa jih v vsem času ujamejo 10.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 20:59 28.avgust 2017.

    Kaj je ljubljanski drekači !? Jankovič vam postavlja "super radare",da vas bo lahko odiral kot ovce vi pa ste tiho kot riti!! Pričakovano vi niste hrabri štasjerci,ki so se uprli radarjem in Kanglera odslovili!! Vi boste pač plačevali,da si bo ...prikaži večo prodajalec delovnih mest lahko polnil žepe!! Res ste pravi revčki!!

  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 07:43 29.avgust 2017.

    Dolgčas.....

  • Milan Novak 11:20 28.avgust 2017.

    V Mariboru so radarji odnesli župana, kaj pa boste Ljubljančani storili ?

    • Skippy 14:04 28.avgust 2017.

      V Ljubljani denar ne gre v privatni žep.

    • Jagijagi1 15:29 28.avgust 2017.

      Ha Ha Ha........ Skippy ta je pa dobra.

    • gggg 18:21 28.avgust 2017.

      Tisti, ki vozimo po pravilih se ne sekirami. Kvečjemu podpiramo še dodatne radarje.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 21:11 28.avgust 2017.

      Seveda v Ljubljani denar ne gre v privatne žepe ampak na privatne RAČUNE!! gggg Veš kakor koli voziš po predpisih lahko malo prepozno pribrenzaš i kazen ti ne uide!! Zdi se mi butasto,da si tako prepričan v svojo nezmotljivost!!

    • Boštjan Bratina 21:35 28.avgust 2017.

      A misliš prepozno pred radarjem? Drugače se pa ve kakšne so omejitve v naseljih in na določenih cestah. Ne vem kje je tu problem, če pa kdo ne pozna omejitev potem pa pač ni za volan.

    • gggg 21:48 28.avgust 2017.

      Saj je znano kakšne so omejitve po posameznih cestah. In ob vsaki cesti tudi vedno stoji znak, če gre za kakšno spremembo hitrosti, ki ni standardna. Spremljanje znakov ob cesti pa je del sposobnosti, ki jih mora izkazovati vsak, ki ...prikaži več želi voziti. Če kdo ne zmore spremljati znakov ob cestah, potem je bolje, da ne vozi!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.