Magazin /magazin/vip
2073 ogledov

To so napete ritke znanih Slovenk

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • h3o 09:41 09.avgust 2015.

    ne moram se zadržati. vse ženske so kurbe. sory

  • sasquatch 10:09 09.avgust 2015.

    ...razlika je samo v ceni :)

  • h3o 12:13 09.avgust 2015.

    jap, in tele na slikah imajo zelo zelo drag ''meni''

  • dragec 12:20 09.avgust 2015.

    POSRANE SLOVENSKE RITKE

  • dragec 12:21 09.avgust 2015.

    KAKŠNE LEPE RITKE IMAJO MUSLIMANKE, TAKOJ BI SPREMENIL ODNOS DO MUSLIMANOV

  • marabunta 17:48 09.avgust 2015.

    če ne bi bili vsi moški kurbirji, tudi kurb ne bi bilo, a ne?? ponudba = povpraševanje

  • kapibara 22:15 09.avgust 2015.

    Ena je ta meni dobro unovčla, v zakulisnih sobah v KONGu, ko je tam prespal 50 cent..

  • h3o 11:39 09.avgust 2015.

    s to razgaljenostjo ženske hebejo moške v glavo. In to ženske dobro vejo. To je ženskam v zabavo. po drugi strani, pa tako privlačujejo moške, da jih oplodimo. Včerj sem opazil eno družbo ljudi, kjer so štirje moški stali okoli ...prikaži več ene punce kot okameneli. Punca je bila pomanjkljivo oblečena. Bili so v nekem transu, ki sploh niso vedeli, kaj se dogaja z njimi. Neverjetno kako nek ženski spolni organ povzroči zapletene procese v moških glavah. Moški imamo sprogramirane možgane v tem smislu, da moramo na vsak način zadovoljiti žensko in le pogledamo jih, se nemudoma spremenimo v nekakšne sužnje in se jim pokorimo. V bistvu sploh ni borut pahor predsednik, ampak njegova žena...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.