Svet
1142 ogledov

To so novi ukrepi, ki v Španiji veljajo v javnih prostorih

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ruth_Fortier 11:07 02.avgust 2022.

    Google je za vsak dan spletnega dela od doma plačal od 400 do 800 dolarjev. V prvem mesecu sem od Googla doma prejel 21.758 $ in 29.467 $ zadnje plače za 3 ure dela na dan...glej več informacij ........>>>>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝐂𝐚𝐬𝐡𝐝𝐨𝐰.𝐂𝐨𝐦

  • Avatar luckyss
    luckyss 10:40 02.avgust 2022.

    EU si je sama kriva krize, ki ni le energetska, ampak se ustvarjajo pogoji za vzpon skrajne desnice in to lahko spet potisne Evropo v podobno katastrofo kot v prejšnjem stoletju..Evropa se vrača k nacizmu in samouničenju...ZDA ploskajo...

    • Friderik1950 11:03 02.avgust 2022.

      Ne najdem povezave s prispevkom, kjer je glavna vest ogrevalna lestvica, pri čemer je tudi Španija neprimerljiva s Slovenijo, ker v Španiji pozimi sploh ne oblečejo dolgih gat. O politiki pa je res, da se Evropa počasi obrača v desno, ...prikaži več, pri tem se prebuja tudi Nemčija, ki bi glede po mojih informacijah na stanje v družbi že zdavnaj morala 'marširati', če me razumete.

    • Avatar luckyss
      luckyss 12:00 02.avgust 2022.

      Da ti pomagam Friderik...Ukrepi "proti Rusiji" vodijo v energetsko krizo, ta vodi v varčevanje in regulacije na področju energetike...Obračanje EU k nacizmu pa je vodilo do takšnih sankcij proti Rusiji, ki škodijo le Evropi..Torej nacifikacija Evrope bo povzročila krizo, ki ...prikaži več ki bo še več vode na mlin nacizma..Začaran krog je vzpostavljen in vrnitve ni !!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.