Pod streho /pod-streho/varcna-hisa
16922 ogledov

Polnjenje avta doma: To so rezultati napačne izbire in priklopa

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • guzin 08:49 03.marec 2021.

    še sreča, da naš precenjeni žurnal24 misli, da vsi živimo tukaj v hišah

  • alen04 09:44 03.marec 2021.

    Meni se zdi vse skupaj zelo enostavno. Tovrstni oglasi in članki nimajo kaj dosti pomena, dokler oseba, ki prejema minimalno plačo ne zmore kupiti el. vozila. Škoda časa, €€€ in energije.

  • brencl 16:39 03.marec 2021.

    Bedaki brezglavo propagirajo e-motorizacijo!

  • rd2dmk2 09:50 03.marec 2021.

    mene pa nekaj zanima, zakaj ta naprava, ki je v polnilnici se ne vgrajuje v hišo ? a ne bi bilo krasno ko bi varovalke lahko znižali in plačevali manj pavšala. saj se da uredit da ne dela hkrati bojler ...prikaži več in pa hladilnik, z malo znanja bi se dalo programirat prioriteo vsakega porabnika , celo vsake vtičnice. in bi recimo dejali sedaj sem vklopil sesalec, naslednje pol ure ne sme delat bojler. evo vam delo start-up. samo elektrikarski lobi bo zelo hud.

  • sam1 08:31 03.marec 2021.

    Vreči iz hiše vso belo tehniko ,v dnevni sobi namestiti to famozno napravo za polnjenje električnega avtomobila in namesto TV-ja lepo iz fotelja opazovati,kako se "živalca" napaja več 10 ur in potem narediš en krog za sproščanje,pa spet ponoviš vajo-morda ...prikaži več bo pa celo zanimivo....

  • ilija 20:03 03.marec 2021.

    Toliko reklame za električne avtomobile ma kje se bo pa filal v več stanovanjskih stolpnicah saj Slovenija ima več stanovalcev v stavbah kot v hišah.

  • 6d27bf1a5689dbb4e902b7e95a57f065ae13bfc9 05:45 04.marec 2021.

    E mobilnost je totalna neumnost. Res nas imajo za bumbar je ko napišejo da je to brezogljicni avto. Elektriko pridobivamo pa z premogom!!! Potem lahko isto napišemo za mojega dizla da je brezogljicni avto. Samo na auspuh mu nataknemo vrečko pa je. Bumbarji

  • Marofar 18:09 03.marec 2021.

    Povprečno gospodinjstvo 3x20A varovalke? V naši okolici imajo take varovalke tisti ki imajo doma delavnico ostali 3x16 ali celo 3x10. To pomeni ko polniš avto pri žgeš svečo ;)

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.